SK EN

Kto sme

História

Agentúra PRime time bola založená v roku 1998. O dva roky neskôr sa stala členom Asociácie PR agentúr na Slovensku (APRSR). Od svojho vstupu do tejto asociácie patrí medzi TOP 5 agentúr podľa prijatých honorárov. Od roku 2005 je PRime time súčasťou medzinárodnej siete PR agentúr Weber Shandwick.

Sme iní

Zakladáme si na tom, že sme iní. Nie sme poznačení rutinou slovenského PR, ktoré je orientované najmä na klasické media relations. Keďže naši kľúčoví ľudia sa v PRime time zišli z rôznych oblastí (marketing, digital, médiá), vnímame PR omnoho širšie, ako ho v súčasnosti vníma väčšina domácich PR agentúr. Práve kvôli sledovaniu trendov a inšpirácii sa ako jediný agentúrny tím zo slovenského PR zúčastňujeme na významných svetových aj domácich kreatívnych súťažiach a festivaloch. Veríme v silu nápadov a inovatívnosti, ktoré dokážu významne odlíšiť posolstvá našich klientov a pomôcť naplniť ich ciele. Veľký dôraz kladieme tiež na stratégiu komunikácie, znalosť cieľových skupín a využívanie najmodernejších komunikačných nástrojov a prístupov. 
  


Tri sestry

Ako jediná PR agentúra na Slovensku disponujeme zázemím našich sesterských firiem, fullservisovej reklamnej agentúry (Mayer McCann Ericskon) a mediálnej agentúry (Universal McCann). Tie nám poskytujú interné služby v oblasti reklamnej produkcie, copywritingu, grafického dizajnu, webového  developmentu, ale aj všetkých sofistikovaných nástrojov mediálneho plánovania a nákupu. 

Naše DNA
 
  
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×