SK EN

Martin Mazag z PRime time je prezidentom PR asociácie

Asociácia Public Relations na Slovensku (APRSR) schválila viaceré zmeny v asociácii: nové sú stanovy i vedenie združenia, ktoré chce rozšíriť svoje aktivity a pozvať do svojich radov aj ďalšie relevantné PR agentúry.
APRSR na svojom Valnom zhromaždení schválila nové vedenie združenia. Posilniť exekutívu združenia má novovzniknuté päťčlenné prezídium v zložení: Michaela Benedigová (Seesame Communication Experts), Peter Chalmovský (AMI Communications), Martin Mazag (PRime time), Katarína Remiaš (1st CLASS AGENCY) a Roman Záhorec (Neopublic Portel Novelli). Novým prezidentom APRSR na dvojročné funkčné obdobie sa stal Martin Mazag, Managing Director agentúry PRime time.
 
„O post prezidenta som sa uchádzal najmä preto, lebo som u veľkej časti našich členov cítil chuť byť aktívnejší a robiť veci lepšie. Po dlhej dobe však bolo potrebné zmeniť  vnútorné mechanizmy  združenia, na čom už viac ako pol roka intenzívne pracujeme. Veľká vďaka patrí doterajšej prezidentke Katke Droppovej, ktorá spolu s ďalšími aktívnymi členmi významne prispela k ozdraveniu našej Asociácie. V roli  prezidenta mám ambíciu vytvárať také podmienky v Asociácii, v ktorých si každý z členov si nájde svoju unikátnu rolu, a cez priestor, ktorý mu je blízky alebo je v ňom špecialista pomôže zvyšovať povedomie o PR odvetví,“ hovorí o procesoch v Asociácii a svojej kandidatúre Martin Mazag. Katarína Droppová sa o post prezidenta neuchádzala.

Zároveň APRSR vyhlásila nový, v poradí už 7. ročník súťaže  najlepších PR projektov na Slovensku – PROKOP 2016. 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×