SK EN

Dajte zbohom atramentovým kazetám

Nová tlačiareň L655 typu 4 v 1 s atramentovým tankovým systémom, obojstrannou tlačou a atramentom na vytlačenie 11 000 stránok
26. november 2015 – Tlačiareň L655 typu 4 v 1 ponúka nový a bezproblémový spôsob tlače a dodáva sa s atramentom na vytlačenie až 11 000 stránoki. Je ideálnou voľbou do kancelárií s obmedzeným rozpočtom a ponúka integrovanú atramentovú nádržku pre rýchlu a spoľahlivú obojstrannú tlač vo formáte A4 s mimoriadne nízkymi nákladmi na stránku. V skutočnosti dokáže znížiť vaše náklady na tlač až o 90 %.

Marcel Divín, Business Sales Manager spoločnosti Epson Europe, vyhlasuje: Doplňovanie pomocou samostatných fľaštičiek s atramentom je otázkou okamihu vďaka technológii rýchleho doplňovania, prehľadnému značeniu fľaštičiek a dýzam bez kvapkania. Model L655 prináša obojstrannú tlač, ktorá kanceláriám umožní obmedziť spotrebu papiera až na polovicu. Môžu tak šetriť náklady aj zdroje. Tlačiareň používa atrament na báze farbiva a pigmentový atrament pre čiernu, čím zaisťuje rýchloschnúce výtlačky pre firemné použitie bez rozmazania.

Model L655 tlačí stránky A4 podľa normy ISO vysokou rýchlosťou až 13,7 str./min. Skenovanie v rozlíšení 1200 dpi zaisťuje vysokú kvalitu naskenovaného materiálu a funkcia viacnásobného kopírovania umožňuje súčasne vytvoriť až 99 kópií stránky. S pripojením cez rozhranie Wi-Fi pomocou aplikácie Epson Connect je tlač z inteligentných telefónov a tabletov veľmi jednoduchá. Pomocou funkcie Wi-Fi Direct®, ktorá je k dispozícii pri modeli L655, sa môžete pripojiť priamo k ostatným zariadeniam Wi-Fi bez toho, aby ste k tomu potrebovali bezdrôtový prístupový bod, napr. smerovač.

Tlačiareň L655 je v predaji od 1.10. 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 443,99 EUR s DPH.

Hlavné vlastnosti:
• Tlač, kopírovanie, fax a skenovanie
• Obojstranná tlač
• ADF s kapacitou 30 listov
• Tlač až 11 000 stránok pomocou úvodnej sady fľaštičiekii pri mimoriadne nízkych nákladoch na tlač jednej stránky
• Vstavaná nádržka na atrament s ultra vysokou kapacitou
• Súčasťou dodávky je 6 farebných 70ml fľaštičiek a 2 čierne 140ml fľaštičky s originálnym atramentom Epson
• Technológia Micro Piezo
• Záruka spoločnosti Epson na 12 mesiacov alebo 50 000 strán
• Originálny atrament Epson (atrament na báze farbiva pre farby a pigmentový atrament pre čiernu)
• Rýchlosť tlače 13,7 str./miniii
• Pripojenie cez Wi-Fi a ethernetové rozhranie
• Epson Connectiv a Wi-Fi Direct®

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredný svetový dodávateľ inovatívnych riešení pre kancelárie, domácnosti, obchodné podniky a priemyslové prevádzky, ktoré sa snažia neustále prekonávať očakávania svojich zákazníkov. Ponúka široký sortiment produktov od atramentových tlačiarní, tlačových systémov a projektorov 3LCD až po priemyselné roboty, inteligentné okuliare a snímacie systémy a využíva originálne kompaktné, úsporné a vysoko presné technológie.
Skupina Epson vedená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corporation zamestnáva viac ako 73 000 ľudí v 94 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.
http://global.epson.com/

O spoločnosti Epson Europe 
Spoločnosť Epson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 700 ľudí a vo fiškálnom roku 2013 zaznamenala obrat 1 517 miliónov eur. http://www.epson.eu

Galéria

1234_0715_pictures_auxiliary_all_all_l655-7-.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×