SK EN

Epson predstavuje novú tlačovú technológiu pre signmaking

SureColor SC-S60610 je najpokročilejšia 64“ tlačiareň z rolky na rolku pre signmaking a reklamnú grafiku od spoločnosti Epson
Bratislava, 12. november 2015 – Epson dnes predstavuje svoju momentálne najpokročilejšiu signage tlačiareň z rolky na rolku – 64“ model SC-S60610. Vývoj trval štyri roky a technici použili najmodernejšie technológie vrátane nového systému presného podávania médií, dvoch vysoko výkonných tlačových hláv PrecisionCore TFP a nespočetného množstva pokročilých funkcií, ktoré z modelu SC-S60610 robia najproduktívnejšiu signage tlačiareň v ponuke spoločnosti Epson.

„Spoločnosť Epson pri vývoji počúvala názory zákazníkov a na ich základe v produkte integrovala technológie, ktoré pomáhajú riešiť kľúčové problémy, ktorým čelia dnešné signage tlačiarne“ hovorí Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist CZ/SK spoločnosti Epson Europe. „Technológia, dodávaná v tejto novej tlačiarni, je najlepšia vo svojej triede a ľudia zaoberajúci sa tlačou signmakingu vďaka nej získajú najlepšiu tlačiareň tlačiacu z rolky na rolku pre správnu bezproblémovú tlač v dohodnutom termíne.“ 

Tlačiareň SC-S60610 bola navrhnutá a vyrobená spoločnosťou Epson s novými technológiami zaručujúcimi vynikajúcu kvalitu tlače, odolnosť a kompatibilitu s materiálmi. Kombinácia sofistikovaného systému pre presné podávanie médií a dvoch vysoko výkonných tlačových hláv PrecisionCore TFP umožňuje tlačiarni SC-S60610 produkovať v profesionálnej kvalite bannery rýchlosťou 53m2 za hodinu a výtlačky na vinyl rýchlosťou až 30m2 za hodinu.

„Spoločnosť Epson sa môže pochváliť tým, že načúva potrebám zákazníkov. Naši zákazníci majú jasné požiadavky a ich cennú spätnú väzbu sme uplatnili pri vývoji novej tlačiarne SC-S60610,“ dodáva Kateřina Sedláčková, Pro Graphics Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson Europe. „SC-S60610 ponúka vysoký výkon, spoľahlivú produkciu a bezkonkurenčnú úžitkovú hodnotu pre ľubovoľne veľkých poskytovateľov tlačových služieb.“

Viac informácií o tlačiarni SC-S60610 
64“ tlačiareň SC-S60610 pre tlač z rolky na rolku používa niekoľko nových funkcií, ktoré zvyšujú spoľahlivosť, produktivitu a kvalitu:

-    Dve tlačové hlavy Epson PrecisionCore TFP: Ponúkajú vysoký výkon, konzistenciu farieb a technológiu premenlivej veľkosti kvapiek atramentu pre špičkovú kvalitu tlače. Hardwerové vylepšenia zaručujú lepšiu ochranu pred oterom o materiál a nová technológia rastrovania Precision Dot je zárukou dokonalej kvality výstupu aj pri vysokej rýchlosti tlače.

-    Systém presného podávania médií: Robustné motorizované podávanie média z rolky na rolku využíva vysoko pokročilý systém automatického riadenia napnutia (AD-ATC) pre maximálne presné podávanie a navíjanie médií. Antistatické prítlačné valce s veľkým priemerom zaisťujú upnutie materiálu a presnosť podávania. Inovovaná dráha materiálu umožňuje stabilné podávanie médií, pri tlači z rolky na rolku tak nie je potrebný dohľad obsluhy.

-    Jednoduché ovládanie: Automatické zarovnanie a nastavenie médií umožňuje rýchle prechody medzi materiálmi. Automatické čistenie tlačovej hlavy, vrátane novo vyvinutého systému oteru tlačových hláv textilným pásom, prakticky odstraňuje potrebu údržby tlačových hláv.


Ceny a dostupnosť
Tlačiareň SureColor S60610 bude na trhu v prvom štvrťroku roku 2016 prostredníctvom autorizovaných predajcov signage tlačiarní Epson.

Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.epson.sk signage.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×