SK EN

Epson získal prestížnu cenu EISA

Spoločnosť Epson, celosvetová špička medzi výrobcami projekčných technológií, pokračuje vo svojom úspechu v sektore vizuálneho zobrazovania, a znovu potvrdzuje svoju pozíciu, kedy od asociácie EISA (European Imaging and Sound Association) získala za svoj projektor EH-TW9300W cenu „PROJEKTOR PRE DOMÁCE KINO 2017-2018“.
Epson EH-TW9300W získal ocenenie v kategórii EISA PROJEKTOR PRE DOMÁCE KINO 2017 - 2018

Marcel Divín, Branch Office Manager CZ & SK v spoločnosti Epson Europe, uvádza: „Ceny EISA sú pre toto odvetvie kľúčovým ukazovateľom kvality výrobkov a ocenenie EH-TW9300W je dôkazom výnimočnej úrovne našich odborných znalostí, ktoré pri výrobe vysoko kvalitných projektorov využívame. Spoločnosť Epson je hrdá na to, že zaujala v oblasti projekčných technológií a technológií pre domáce kino prvé miesto.”  
Projektor je nástupcom modelu EH-TW9200, ktorý získal cenu EISA za rok 2014/15, a naďalej pokračuje vo výnimočnej flexibilite nastavení, ktorú priniesol už tento predchodca. Ponúka však nové formáty a funkcie. Pro používateľov, ktorí sa zaujímajú o najnovšie produkty pre domáce kina, bude EH-TW9300W veľkým lákadlom, najmä vďaka podpore 4K, UHD Blu-ray a HDR a optike, ktorej pohyb zabezpečuje motor a pamäť polohy objektívu.
 
Model TW9300W je dostupný od júla 2016 za odporučenú maloobchodnú cenu 3.699 EUR s DPH.

 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×