SK EN

Fanta a Sprite odteraz aj bez cukru, Coca-Cola Zero bez kofeínu

Od augusta prichádza Coca-Cola na trh s novinkami zo svojho portfólia. V „Zero“ variante, teda bez cukru, si budú môcť spotrebitelia najnovšie vychutnať aj Sprite a pomarančovú Fantu. Novinkou je taktiež Coca-Cola Zero bez kofeínu, ktorá je jediným kolovým nápojom s týmto benefitom.
Bratislava, 2. 8. 2016 – Od augusta prichádza Coca-Cola na trh s novinkami zo svojho portfólia. V „Zero“ variante, teda bez cukru, si budú môcť spotrebitelia najnovšie vychutnať aj Sprite a pomarančovú Fantu. Novinkou je taktiež Coca-Cola Zero bez kofeínu, ktorá je jediným kolovým nápojom s týmto benefitom.
 
Spoločnosť Coca-Cola vidí v kategórii light nápojov veľký potenciál. „Reagujeme na trend zdravého životného štýlu v súčasnej spoločnosti a sme radi, že vďaka našim inováciám môžeme spotrebiteľom ponúknuť ešte širší výber. Vychádzame tak v ústrety aj tým, pre ktorých sú light nápoje jedinou voľbou, prípadne preferujú nápoje bez kofeínu,“ hovorí Zbyněk Chládek, marketingový riaditeľ CC HBC ČR/SR.
 
Okrem nápojov Sprite a Fanta Zero prichádza od augusta na slovenský a český trh aj Coca-Cola Zero bez kofeínu. Tento nápoj je v kategórii nealkoholických sýtených nápojov jediným, ktorý neobsahuje cukor a kofeín.
 
Všetky tri novinky budú dostupné v pollitrovom balení. Cieľovou skupinou sú predovšetkým spotrebitelia, ktorí radi jedia vonku, sú aktívni, majú veľa pohybu a preferujú zdravý životný štýl. Uvedením nových light nápojov chce Coca-Cola posilniť svoje postavenie v tomto segmente.
 
Kontakty pre médiá:
 
Marian Pavelka, riaditeľ pre vonkajšie vzťahy, Coca-Cola HBC Slovenská republika
Tel: +421 2 49 263 304, e-mail: marian.pavelka@cchellenic.com
Adriana Blahová, Account Manager, Agentúra PRime time
Tel: +421 904 280 141, e-mail: blahova@primetime.sk
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×