SK EN

GEFCO Slovakia plánuje prijať nových zamestnancov do štvrtej víkendovej zmeny

Jeden z popredných lídrov na trhu logistiky ponúka 63 % štandardnej mzdy za dva dni práce.

Bratislava, 28. október 2016 – GEFCO Slovakia, ako jeden z popredných lídrov na trhu logistiky, v súčasnosti zamestnáva viac 620 zamestnancov na 10-tich pobočkách po Slovensku. Tento počet by sa však mal už onedlho navýšiť o nových zamestnancov, ktorých spoločnosť plánuje prijať do štvrtej víkendovej zmeny. 


Impulzom pre otvorenie štvrtej pracovnej zmeny v trnavskej pobočke GEFCO Slovakia bolo odštartovanie kampane pre nábor na štvrtú pracovnú víkendovú zmenu v PSA Peugeot Citroën v Trnave. „Štvrtá pracovná zmena bude príjemné privyrobenie si pre študentov alebo zamestnancov pracujúcich na čiastočný úväzok. Záujemcovia získajú pri práci cez víkend zaujímavých 63 % zo mzdy, ktorú inak dostanú zamestnanci na ostatných zmenách v priebehu celého pracovného týždňa,“ vysvetľuje Zuzana Staníková, HR manažérka GEFCO Slovakia a dodáva: „zoznam aktuálnych otvorených pozícií je k nahliadnutiu na našich webových stránkach (www.gefco.sk), kde sa uchádzači môžu prihlásiť do výberového konania.“
 
Štvrtá pracovná zmena ponúka viacero pracovných pozícií
Spoločnosť GEFCO Slovakia plánuje do štvrtej víkendovej zmeny obsadiť viaceré pracovné pozície, najmä však Vodičov vysokozdvižných vozíkov, Skladových operátorov a Vodičov expedície nových vozidiel. Pre potenciálnych zamestnancov môže byť lákadlom voľný pracovný týždeň, keďže pracovná doba štvrtej zmeny je počas víkendov. GEFCO Slovakia záujemcom okrem toho ponúka množstvo benefitov ako 13. plat, možný mesačný bonus, stravné lístky s nadštandardným príspevkom od zamestnávateľa, športovo-relaxačné poukážky, náborový príspevok a mnohé iné. „Všetci záujemcovia sa v priebehu pracovného pohovoru zoznámia s benefitmi, ktoré ponúkame. Verím, že náš sociálny program a zamestnanecké benefity oslovia širokú verejnosť,“ dodáva Staníková.
Spolupráca medzi spoločnosťami GEFCO Slovakia a PSA Peugeot Citroën je úzko prepojená. Kým skupina PSA Peugeot Citroën zastrešuje výrobu nových vozidiel, GEFCO Slovakia zabezpečuje od postavenia trnavskej automobilky logistiku týchto vozidiel.
 
GEFCO Slovakia je lídrom na trhu logistiky od roku 2004
GEFCO Slovakia je súčasťou najväčšej integrovanej siete v Európe. Aj vďaka tomu môže spoločnostiam ponúkať škálu logistických a prepravných služieb v oblasti priemyslu, automobilového priemyslu, jednostopových vozidiel a elektroniky či maloobchodu. V rámci svojej činnosti spolupracuje GEFCO Slovakia s viacerými spoločnosťami, medzi ktoré patrí aj trnavská automobilka skupiny PSA Peugeot Citroën, ktorá sa aktuálne sústreďuje na výrobu automobilov Peugeot 208 a Citroën C3 Picasso. Automobilka sa zaraďuje medzi technicky najnovšie automobilové závody, ktorá sa okrem iného môže pýšiť aj výrobným rekordom z roku 2015 s počtom viac ako 303 000 vyrobených vozidiel.
 

GEFCO SLOVAKIA   

GEFCO na Slovensku poskytuje svojim zákazníkom riešenia pre všetky kroky v dodávateľskom reťazci, a to pozemnú, leteckú a námornú prepravu, logistiku nových vozidiel, colné a daňové zastúpenie, skladovanie a systém vratných obalov.
GEFCO na Slovensku patrí medzi prvých päť logistických operátorov a je jednotkou v logistike nových vozidiel. V roku 2015 dosiahla spoločnosť obrat 133 mil. €. V spoločnosti pracuje 616 zamestnancov na pobočkách v 9 mestách a to v Bratislave, Senci, Trnave, Leviciach, Žiline, Poprade, Kechneci, Haniske a v Košiciach.
 
www.gefco.sk
 

SKUPINA GEFCO

Skupina GEFCO ponúka tvorbu a implementáciu logistických schém pre výrobcov. Ide o zdroj pridanej hodnoty, ktorá posilňuje ich konkurencieschopnosť. Výkon, ktorý GEFCO prináša svojim zákazníkom, sa zakladá na odborných znalostiach získavaných v priebehu uplynulých 65 rokov, a to najmä v automobilovom priemysle, jednom z najkomplikovanejších a najnáročnejších sektorov. GEFCO so zastúpením v 150 krajinách je jednou z 10 najväčších európskych skupín. V roku 2015 dosiahla obrat 4,2 miliardy EUR a zamestnáva 12 000 ľudí. GEFCO má viac než 300 obchodných miest po celom svete a rozvíja svoju činnosť v juhovýchodnej Ázii, strednej a východnej Európe, na Balkánskom polostrove, vo východnej Ázii a v Južnej Amerike.

www.gefco.net
Twitter: @GEFCO_Group

 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×