SK EN

GEFCO SLOVAKIA rozširuje svoje rady o vodičov VZV

​Ponuka na pozíciu vodiča VZV/skladníka je určená všetkým tým, ktorí v pracovnom nasadení nezabúdajú na obratnosť, presnosť a profesionálnosť.
Bratislava, 7. október 2016 – GEFCO Slovakia, jeden z popredných lídrov na trhu, hľadá nové posily do svojej trnavskej pobočky. Cieľovou skupinou sú vodiči vysokozdvižného vozíka/skladníci, ktorých sa snaží zaujať prostredníctvom náborového videa.
 
Ponuka na pozíciu vodiča VZV/skladníka je určená všetkým tým, ktorí v pracovnom nasadení nezabúdajú na obratnosť, presnosť a profesionálnosť. „Vôbec po prvý raz sme sa rozhodli osloviť našich nových potenciálnych zamestnancov prostredníctvom videa,“ hovorí manažérka ľudských zdrojov GEFCO Slovakia Zuzana Staníková.
Náborové video spoločnosti GEFCO si môžete pozrieť tu:
https://www.facebook.com/gefco.sk/videos/579383832253269/
 
Osvedčenie na VZV je výhodou, nie podmienkou
Nový zamestnanec získa okrem ponúkanej pozície aj viaceré zamestnanecké výhody ako 13. plat, možný mesačný bonus, stravné lístky s nadštandardným príspevkom od zamestnávateľa, športovo-relaxačné poukážky, náborový príspevok a mnohé iné. „Cieľom GEFCO je byť dobrým zamestnávateľom, aj preto našim zamestnancom ponúkame rozličné výhody a dlhodobo s nimi pracujeme. Ani na túto pozíciu nemusia mať osvedčenie – vďaka nám ho získajú,“ dodáva Staníková. Oprávnenie na riadenie VZV a prax ako vodič VZV teda nie sú podmienkou, ale výhodou.
 
GEFCO vytvára nové pracovné miesta aj v ďalších pobočkách
V roku 2015 malo GEFCO Slovakia 552 zamestnancov, pričom medziročne bolo vytvorených 60 miest. V súčasnosti pracuje v pobočkách GEFCO po celom Slovensku vyše 600 zamestnancov. Ďalšie pracovné miesta v trnavskej pobočke, ktorých má byť až 80, vzniknú vďaka novej skladovej ploche pre automobily a zvýšenej prevádzke PSA Peugeot Citroën. V ďalšom roku by malo v rámci tejto pobočky pribudnúť ďalších 100 až 120 miest.
Nábor nových zamestnancov sa však v súčasnosti realizuje aj do už otvorených pobočiek v Strečne, Košiciach/Kechneci, Senci, Trnave, Leviciach či do centrály GEFCO Slovakia v Bratislave.
 
GEFCO Slovakia v číslach:
  • 133 – obrat v mil. €
  • 620 zamestnancov
  • 10 pobočiek
  • 302 000 prepravených vozidiel
  • 69 400 – skladová plocha v m²
  • 105 000 prepráv v groupage
  • 126 000 celovozových prepráv

GEFCO SLOVAKIA    

GEFCO na Slovensku poskytuje svojim zákazníkom riešenia pre všetky kroky v dodávateľskom reťazci, a to pozemnú, leteckú a námornú prepravu, logistiku nových vozidiel, colné a daňové zastúpenie, skladovanie a systém vratných obalov.
 
GEFCO na Slovensku patrí medzi prvých päť logistických operátorov a je jednotkou v logistike nových vozidiel. V roku 2015 dosiahla spoločnosť obrat 133 mil. €. V spoločnosti pracuje 616 zamestnancov na pobočkách v 9 mestách a to v Bratislave, Senci, Trnave, Leviciach, Žiline, Poprade, Kechneci, Haniske a v Košiciach.
www.gefco.sk
 

SKUPINA GEFCO

Skupina GEFCO ponúka tvorbu a implementáciu logistických schém pre výrobcov. Ide o zdroj pridanej hodnoty, ktorá posilňuje ich konkurencieschopnosť. Výkon, ktorý GEFCO prináša svojim zákazníkom, sa zakladá na odborných znalostiach získavaných v priebehu uplynulých 65 rokov, a to najmä v automobilovom priemysle, jednom z najkomplikovanejších a najnáročnejších sektorov. GEFCO so zastúpením v 150 krajinách je jednou z 10 najväčších európskych skupín. V roku 2015 dosiahla obrat 4,2 miliardy EUR a zamestnáva 12 000 ľudí. GEFCO má viac než 300 obchodných miest po celom svete a rozvíja svoju činnosť v juhovýchodnej Ázii, strednej a východnej Európe, na Balkánskom polostrove, vo východnej Ázii a v Južnej Amerike.
Webová stránka: www.gefco.net
Konto na sieti Twitter: @GEFCO_Group
 
 
 
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×