SK EN

GEFCO SLOVENSKO S NOVOU PR AGENTÚROU PRIME TIME

Komplexný poskytovateľ logistických riešení spoločnosť GEFCO Slovakia spolupracuje od začiatku tohto roka s novou PR agentúrou PRime time.

"Od spolupráce si sľubujeme zvýšenie povedomia o značke GEFCO a jej hlavných produktoch, a to predovšetkým u cieľových skupín, ktorými sú najmä manažéri logistiky a manažment spoločností všeobecne. Agentúra PRime time se bude zameriavať na ekonomické a B2B médiá a rovnako na poradenstvo v oblasti sociálnych médií,“ hovorí o komunikačných cieľoch spoločnosti Tomáš Brada, marketingový manažér GEFCO Slovensko.

Agentúra PRime time, člen medzinárodnej siete Weber Shandwick, získala tohto klienta na základe medzinárodného tendra v roku 2015. „Chceme využiť naše skúsenosti v rastúcom segmente B2B a ponúknuť spoločnosti GEFCO aj nové komunikačné formy, ktoré sa v tejto oblasti u nás zatiaľ príliš nevyužívajú,“ hovorí o spolupráci s novým klientom Martin Mazag, Managing Director agentúry PRime time.


GEFCO SLOVAKIA

GEFCO na Slovensku poskytuje svojim zákazníkom riešenia pre všetky kroky v dodávateľskom reťazci, a to pozemnú, leteckú a námornú prepravu, logistiku nových vozidiel, colné a daňové zastúpenie, skladovanie a systém vratných obalov.
GEFCO na Slovensku patrí medzi prvých päť logistických operátorov a je jednotkou v logistike nových vozidiel. V roku 2014 dosiahla spoločnosť obrat 144 mil. €. V spoločnosti pracuje 616 zamestnancov na pobočkách v 9 mestách a to v Bratislave, Senci, Trnave, Leviciach, Žiline, Poprade, Kechneci, Haniske a v Košiciach.
www.gefco.sk
 

GEFCO GROUP

GEFCO ponúka priemyselným zákazníkom komplexné logistické riešenia šité na mieru v celom logistickom zásobovacom reťazci a všetkými druhmi prepravy. Vďaka tomu, že GEFCO poskytuje kompletné služby v šiestich kľúčových oblastiach – logistika, Gefbox systém, námorná doprava, cestná doprava, distribúcia vozidiel, colné zastúpenie – je spoločnosť GEFCO schopná ponúkať klientom inovatívne riešenia v oblasti importnej a exportnej logistiky po celom svete. Výkonnosť GEFCO sa opiera o odborné znalosti získané počas viac ako 65 rokov predovšetkým v automobilovom priemysle, v jednom z najnáročnejších odvetví. 
V súčasnosti je GEFCO zastúpené v 150 krajinách sveta. Radí sa medzi 10 najväčších európskych zasielateľských a logistických spoločností s obratom 4,1 miliardy € za rok 2014 a počtom 11 600 zamestnancov. Skupina má zastúpenie v 41 krajinách a rozvíja svoje aktivity v strednej a východnej Ázii, na Blízkom Východe, v strednej a východnej Európe, na Balkáne, v Južnej Amerike a Afrike.
www.gefco.net
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×