SK EN

GEFCO SLOVENSKO ZABEZPEČILO PREPRAVU VYBAVENIA NA ZOHM 2016 V LILLEHAMMERI

Komplexný poskytovateľ logistických služieb spoločnosť GEFCO Slovakia zabezpečila v rámci spolupráce so Slovenským olympijským výborom (SOV) prepravu športového vybavenia slovenskej výpravy na II. zimné olympijské hry mládeže (ZOHM) v nórskom Lillehammeri.
Naša spoločnosť zabezpečila prepravu skoro dvoch ton vážiaceho športového vybavenia pre športy ako napríklad zjazdové a bežecké lyžovanie, biatlon či ľadový hokej. Sme veľmi radi, že môžeme aj týmto spôsobom podporiť mladé slovenské športové talenty na ceste za úspechom,“ povedal generálny riaditeľ GEFCO Slovakia Andrea Ambrogio.
 
Hodnota prepravovaného športového vybavenia, ktoré opustilo Bratislavu v nedeľu 7.februára a do nórskeho Hamaru dorazilo o dva dni neskôr, bola viac ako 92 000 eur.
GEFCO Slovakia zabezpečí v rámci spolupráce s SOV aj prepravu vybavenia slovenských olympionikov na Olympijské hry Rio 2016.
 
II. zimné olympijské hry mládeže (ZOHM) sa začnú v nórskom Lillehammeri v piatok 12. februára a potrvajú do 21. februára. Budú sa odohrávať okrem Lillehammeru aj v mestách Gjövik, Öyer, Hamar a Oslo. Na podujatí bude svoje krajiny reprezentovať 1100 mladých športovcov vo veku 15 až 18 rokov zo 71 krajín. Slovenská výprava bude mať 55 členov, z toho 33 mladých športovcov. Zastúpenie budeme mať v dievčenskom turnaji v ľadovom hokeji a v súťaži zručností, sánkovaní, biatlone, bežeckom a zjazdovom lyžovaní a výpravu doplní jeden bobista a jedna krasokorčuliarka. Vedúcim výpravy bude bronzový olympijský medailista, športový strelec Jozef Gönci.
  

GEFCO SLOVAKIA

GEFCO na Slovensku poskytuje svojim zákazníkom riešenia pre všetky kroky v dodávateľskom reťazci, a to pozemnú, leteckú a námornú prepravu, logistiku nových vozidiel, colné a daňové zastúpenie, skladovanie a systém vratných obalov.
GEFCO na Slovensku patrí medzi prvých päť logistických operátorov a je jednotkou v logistike nových vozidiel. V roku 2014 dosiahla spoločnosť obrat 144 mil. €. V spoločnosti pracuje 616 zamestnancov na pobočkách v 9 mestách a to v Bratislave, Senci, Trnave, Leviciach, Žiline, Poprade, Kechneci, Haniske a v Košiciach.
www.gefco.sk

 

GEFCO GROUP

GEFCO ponúka priemyselným zákazníkom komplexné logistické riešenia šité na mieru v celom logistickom zásobovacom reťazci a všetkými druhmi prepravy. Vďaka tomu, že GEFCO poskytuje kompletné služby v šiestich kľúčových oblastiach – logistika, Gefbox systém, námorná doprava, cestná doprava, distribúcia vozidiel, colné zastúpenie – je spoločnosť GEFCO schopná ponúkať klientom inovatívne riešenia v oblasti importnej a exportnej logistiky po celom svete. Výkonnosť GEFCO sa opiera o odborné znalosti získané počas viac ako 65 rokov predovšetkým v automobilovom priemysle, v jednom z najnáročnejších odvetví. 
 V súčasnosti je GEFCO zastúpené v 150 krajinách sveta. Radí sa medzi 10 najväčších európskych zasielateľských a logistických spoločností s obratom 4,1 miliardy € za rok 2014 a počtom 11 600 zamestnancov. Skupina má zastúpenie v 41 krajinách a rozvíja svoje aktivity v strednej a východnej Ázii, na Blízkom Východe, v strednej a východnej Európe, na Balkáne, v Južnej Amerike a Afrike.
www.gefco.net
 
 

 

Galéria

DSC_0096 copy.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×