SK EN

GEFCO VYTVÁRA STRATEGICKÉ GEO-REGIÓNY, SLOVENSKO A ČECHY BUDE RIADIŤ RACZYNSKI

Spoločnosť GEFCO má na Slovensku a v Čechách od 1. 8. 2017 spoločný manažment. Novým riaditeľom sa stal Aleksander Raczynski, ktorý viedol posledné 4 roky GEFCO v Českej republike. Tento nový geografický región má viac ako 1200 zamestnancov a vďaka dynamike ekonomického rastu patrí do prvej trojky v rámci skupiny GEFCO. Zdieľaním know-how a prevádzkových kapacít spoločnosť GEFCO zaujme popredné miesta na oboch trhoch.
„Česi a Slováci sú historicky úzko spojení. Oba národy mali vo svojej histórii podobné míľniky, hovoria takmer rovnakými jazykmi a zdieľajú podobnú podnikateľskú kultúru. Z pohľadu hodnotenia medzinárodného obchodu sú veľmi silnými ekonomickými partnermi. A práve to chceme využiť pri budúcom rozvoji aktivít spoločnosti GEFCO na oboch trhoch,“ hovorí Pierre-Jean Lorrain, výkonný viceprezident CEBAME & EUROMED.
 
Obe pobočky sú na vysoko profesionálnej úrovni, pričom majú svoje vlastné know-how v rôznych segmentoch. A zdieľaním týchto znalostí budeme schopní poskytovať sofistikovanejšie logistické riešenia slovenským aj českým klientom,“ hovorí o svojich plánoch generálny riaditeľ nového geo-regiónu, Aleksander Raczynski a dodáva: „Využijeme čiastočné rozdiely oboch národov, vrátane zdravej súťaživosti a tento fenomén plánujeme využiť ako hnací motor, vďaka ktorému udržíme aktuálny rastový trend oboch krajín v rámci skupiny GEFCO.“
 
Vrcholový manažment spoločnosti GEFCO očakáva, že toto nové usporiadanie prinesie rast efektivity a lepšie postavenie pri medzinárodných tendroch ako na Slovensku, tak aj v Čechách. Nielen spoločnosť GEFCO, ale predovšetkým jej klienti budú profitovať z tejto novej štruktúry, pretože budú mať k dispozícii aj kompletné portfólio špecializovaných služieb druhej dcérskej spoločnosti. Klienti navyše môžu očakávať ešte optimalizovanejšie logistické riešenia.
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×