SK EN

Heureka opäť zaškolí e-shopistov

Heureka Roadshow sa chystá na Slovensko po tretí raz. Predchádzajúce ročníky boli beznádejne vypredané, preto netreba zmeškať šancu.
Bratislava 8. marca – Všetci e-shopisti, ktorí chcú využívať potenciál svojho e-shopu naplno, môžu využiť blížiacu sa Heureka Roadshow. Predchádzajúce dva ročníky školení boli beznádejne vypredané. Koncept zostáva rovnaký – zástupcovia e-shopov sa dozvedia, či sa im vyplatí byť na Heureke, najčastejšie chyby, ktorými sa pripravujú o klientov, alebo to, čo znamená termín zákaznícke minimum. „Zároveň e-shopistov zoznámime s novinkami z Heureky za uplynulý rok. Na workshope ukazujeme predovšetkým praktické príklady, žiadne veľké teoretizovanie. V priebehu každého workshopu bude, samozrejme, priestor na otázky a individuálne konzultácie,“ vysvetľuje Jan Kriegel, riaditeľ zákazníckeho centra Heureky.

Heureka Roadshow je séria školení od najväčšieho online porovnávača Heureka.sk. Nákupný radca pripravuje školenie pre e-shopy na Slovensku už po tretí raz, tohtoročné školenia budú popoludní 12. apríla a predpoludním 13. apríla. Heureka Roadshow bude aj tento rok v bratislavskom hoteli Saffron, viac na http://sluzby.heureka.sk/napoveda/heureka-roadshow/.
 
 
O Heureke        
Heureka je najväčší nezávislý nákupný radca a porovnávač cien, zahŕňa milióny produktov z tisícok internetových obchodov. Heureka pôsobí na trhu od roku 2007. Snaží sa, aby nakupovanie cez internet bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové. Aj preto ponúka niekoľko nástrojov na zjednodušenie nákupov cez e-shopy. Napríklad služba Overené zákazníkmi ukazuje, ktoré obchody sú dôveryhodné, spoľahlivé a bezpečné.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×