SK EN

IMMOFINANZ predstavuje nové vedenie pre Slovensko

Výkonný výbor spoločnosti IMMOFINANZ vymenoval nový manažérsky tím pre Slovensko: Adrian Bodis pôsobí ako Country Manager pre financie a podporu a Ivan Styk ako Country Manager pre prevádzku. Budú podriadení priamo Výkonnému výboru a budú mať na starosti hlavný slovenský trh rakúskej realitnej spoločnosti.
"Sme radi, že môžeme v manažmente nášho kľúčového trhu na Slovensku privítať Adriana Bodisa a Ivana Styka, skúsených odborníkov v oblasti nehnuteľností a financií," vyjadril sa Dietmar Reindl, COO spoločnosti IMMOFINANZ.
 
"Som veľmi rád, že mám príležitosť prispieť k ďalšiemu posilňovaniu pozície spoločnosti IMMOFINANZ na slovenskom trhu," poznamenal Adrian Bodis, Country Manager Financie & Support na margo svojho vymenovania. Adrian Bodis (33) má magisterský titul v odbore Finančný manažment /Podnikové financie a je tiež absolventom postgraduálneho štúdia ACCA. Má viac ako desaťročné odborné skúsenosti v oblasti financií, pričom zastával prevažne riadiace pozície v domácich i medzinárodných spoločnostiach z oblasti sieťových odvetví a naposledy pôsobil ako obchodný riaditeľ Slovenskej vodárenskej spoločnosti.
 
Ivan Styk (42) má magisterský titul v odbore Riadenie ľudských zdrojov a titul MBA z Manchester Business School. Má 18 rokov odborných skúseností získaných v spoločnosti Tesco plc, ktorá je jedným z najväčších maloobchodných predajcov na svete, pričom pôsobil na rôznych manažérskych pozíciách v Európe a Indii. Naposledy pôsobil ako Country Manager pre saudskoarabskú maloobchodnú spoločnosť Panda Retail Company. "Teším sa na túto výzvu a spoločne so svojím tímom urobíme, čo bude v našich silách, aby sme udržali pozíciu poskytovateľa vysoko kvalitných realitných riešení na tomto trhu," uviedol Ivan Styk, Country Manager IMMOFINANZ Slovensko.

Galéria

Photo(c)IMMOFINANZ_Adrian Bodis.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×