SK EN

Kniha, do ktorej sa zahryzne celá rodina

Na pulty predajní BILLA prichádza jedinečný album Jamieho záhrada pod záštitou šéfkuchára Jamieho Olivera. Pripravte sa na šťavnaté a dobrodružné čítanie, do ktorého sa s chuťou zahryzne celá rodina!
Keď dieťaťu ukážete, že hrášok sa nehodí len do polievky, ale aj na štartovaciu čiaru hráškových pretekov, raz-dva prehodnotí svoj postoj, že ide len o akýsi nudný kus zeleniny. A presne o tom je jedinečný album plný zábavných aj edukačných aktivít, Jamieho záhrada.
Jedlo s tvárou
Interaktívna knižka, ktorú si môžete odteraz zakúpiť v Bille, učí deti spoznávať vzrušujúci svet zdravých a čerstvých pochúťok. Z ovocia a zeleniny robí superhrdinov a ponúka originálne tipy, ako z nich vyťažiť maximum nielen v receptoch, ale napríklad aj v spoločenských hrách.
Multifunkčná pomôcka
Medzinárodne úspešný projekt, ktorý na Slovensko priniesla spoločnosť BILLA, pomáha zlepšiť všeobecný rozhľad školákov v takej zásadnej veci pre ich ďalší vývin, akou je zdravá strava. Jamieho záhrada je ihriskom, hračkou, záhradkou aj učebnou pomôckou v jednom praktickom prenosnom formáte, čo sa zmestí do hociktorej školskej tašky.
Baví sa celá rodina
Na 116 stranách sa detský čitateľ dozvie stovky fascinujúcich faktov o chutných daroch prírody, to všetko zrozumiteľnou, ľahko stráviteľnou formou. Žiadne písmenkové more. Samé stručné, výstižné a vtipné pikošky. A ak mu pri čítaní o šťavnatých kúskoch ovocia a zeleniny vyhladne, ľahká pomoc – album je plný receptov, ktoré s malou pomocou dospeláka zvládne aj prváčik. Jamieho záhrada je tá pravá motivácia, ako v dieťati prebudiť chuť na prvé experimenty nielen v záhradke, ale aj v kuchyni.
Tvorivosť bez hraníc
Možnosti, ako si užiť potulky Jamieho záhradou, sú hneď dve. Priamo na stránkach albumu nájdete výzvy na maľovanie, písanie, kreslenie, vystrihovanie či lepenie nálepiek so špeciálnymi efektami, ktoré sa dajú získať exkluzívne v predajniach Billy. No ak chce váš malý bádateľ ponechať album zachovalý aj pre mladšieho súrodenca, žiaden problém, o žiadne huncútstva nepríde! Tie najlepšie hry a návody z Jamieho záhrady si môžete stiahnuť aj samostatne, stačí kliknúť na: www.billa.sk/jamieho_zahrada. Web je okrem voľne stiahnuteľnej zábavy na prasknutie plný faktov, zaujímavostí, receptov, návodov a hier pre všetkých fanúšikov albumu a čerstvých dobrôt z Billy.  
Dobrú chuť a do skorého videnia v Jamieho záhrade!
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×