SK EN

Kúpele Piešťany prinášajú all inclusive dovolenku pre celú rodinu

Od júna až do septembra si dovolenku na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch budú môcť vychutnať celé rodiny vďaka jedinečným all inclusive pobytom. Hostia sa počas leta môžu tešiť na unikátnu pieskovú pláž či jedinečnú možnosť nahliadnuť do hotela Thermia Palace a slávneho kúpeľného domu Irma počas dní otvorených dverí.
Za pieskovou plážou tento rok nemusia rodiny s deťmi cestovať až k moru. Horúcou novinkou tohto leta bude piesková pláž v areáli hotela Splendid v piešťanských kúpeľoch, ktorá hosťom navodí skutočnú prímorskú atmosféru. Jej súčasťou budú aj ihriská na mini futbal a volejbal, detské pieskovisko či stolný tenis.

Od 12. júna až do 27. septembra bude hotel Splendid k dispozícii predovšetkým pre rodiny s deťmi, ktorým spoločnosť Ensana ponúka výnimočné all inclusive pobyty. Na svoje si prídu detičky, na ktoré v rámci all inclusive pobytu čaká špeciálny detský klub s profesionálnou lektorkou, v ktorom sa deti môžu tešiť na herňu, mini diskotéku, športové a kreatívne aktivity. Rodičia zatiaľ môžu relaxovať pri niektorom z bazénov, vo fitness centre alebo využiť niektoré zo 60 kúpeľných procedúr. Samozrejmosťou all inclusive pobytov bude plná penzia a občerstvenie a nápoje počas celého dňa napríklad aj v plážovom bare. K dispozícii budú aj nealko nápoje, pivo a víno.

Jedinečná príležitosť nahliadnuť do hotela Thermia Palace

Leto v Kúpeľoch Piešťany so sebou prinesie aj ďalšiu výnimočnú akciu. Pred znovuotvorením Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel a známeho Kúpeľného domu Irma pripravili Piešťanské kúpele unikátnu prehliadku priestorov hotela, wellness a kúpeľnej časti. Bude to skutočne jedinečná príležitosť pre
širokú verejnosť nahliadnuť do priestorov tohto secesného skvostu. Dni otvorených dverí v hoteli Thermia Palace sa budú konať 26. a 27. júna.
Počas týchto dní budú mať návštevníci možnosť prezrieť si nádherné priestory hotela vrátane prezidentského apartmánu, pôvodné termálne Zrkadlisko a Bahnisko Kúpeľného domu Irma, ale aj moderný wellnesový a saunový svet. Pre návštevníkov tejto akcie je navyše pripravená súťaž o víkendový pobyt pre dvoch v hoteli Thermia Palace. Prihlásiť sa je možné na odkaze: https://bit.ly/thermia-dod
 
O značke Ensana
Sieť Ensana, založená v roku 2019, je popredným prevádzkovateľom kúpeľných hotelov v Európe. Momentálne prevádzkuje 26 kúpeľných hotelov od Českej republiky, cez Slovensko, Maďarsko až po Rumunsko. Ensana vyvinula unikátny inovatívny celostný prístup k zdraviu, ktorý spája liečivé prírodné zdroje s odbornými medicínskymi znalosťami a modernými diagnostickými postupmi, aby pomáhala svojim klientom dosahovať osobné ciele pre zdravší a plnohodnotnejší život. Ensana je oddaná svojej misii zlepšovať zdravie a celkovú pohodu všetkých hostí, preto prináša rozmanitú ponuku hotelov, z ktorej si dokážu vybrať klienti s rôznou výškou rozpočtu.

Galéria

splendid3.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×