SK EN

Lenovo™ najnovším notebookom Yoga™ posúva hranice prenosnosti

Na IFA sa predstavil nový Lenovo konvertibilný notebook Yoga 910
  • Lenovo rozširuje svoj rad Yoga o nový PC so systémom Windows® 10, ktorý bol vyvinutý na základe rozsiahlej spätnej väzby od zákazníkov
  • Konvertibilný notebook Yoga 910 je celosvetovo najtenší konvertibilný počítač s procesorom Intel® Core™ i s výdržou batérie až do 15,5 hodiny, aby vyhovel životnému štýlu užívateľov, ktorí sú neustále v pohybe

Bratislava, 2. september 2016 – Spoločnosť Lenovo oznámila, že svoj multirežimový rad Yoga rozširuje o nový konvertibilný notebook Yoga 910. Dnešný PC zákazník neustále čelí výzvam, ktoré prinášajú nároky rýchlo sa rozvíjajúceho spotrebiteľského životného štýlu, rozvíjajúceho sa pracoviska, ako aj digitálnych nárokov. Aby sme vyhoveli týmto kontinuálnym zmenám v očakávaniach spotrebiteľov, spoločnosť Lenovo postavila svoje najnovšie Yoga produkty na základoch rozsiahleho užívateľského prieskumu a spätnej väzby. Aj to je dôvod, prečo každé nové zariadenie radu Yoga prináša novú technológiu, ako napríklad snímač odtlačkov prstov u Yoga 910, ktorý zjednodušuje prihlásenie sa do počítača.

Yoga 910 je najtenší konvertibilný počítač s procesorom Intel Core i s doteraz najvyšším výkonom a užitočnejšími prvkami 
Náš najnovší ultratenký konvertibilný notebook s hrúbkou len 14,3mm je jedným z najvýkonnejších konvertibilných zariadení s najnovším Intel procesorom 7. generácie Core i7. Pre mnohých Yoga užívateľov sa ich konvertibilný počítač stal primárnou platformou pre prácu aj zábavu. Aj preto sme Yoga 910 vylepšili o možnosť výberu obrazovky s kvalitou 4K alebo Full HD, displejom takmer bez okrajov (5mm fazeta), ktorý ponúka o 10 percent väčší priestor na obrazovke a o 14 percent vyššiu hustotu pixelov v porovnaní s predchádzajúcim modelom, ktoré sa postarajú o ostrejší, čistejší obraz a 100 percentnú RGB farebnú škálu, aby užívatelia pri prezeraní fotiek a videí mohli vidieť širokú paletu farieb. Hudbu a zvuk na Yoga 910 vylepšuje technológia Dolby Audio™ Premium. Vďaka až 15,5 hodinovej výdrži batérie môžu užívatelia pracovať alebo sledovať filmy bez toho, aby si robili starosti o výdrž batérie.

Keďže zákazníci vyžadujú praktickejšie možnosti autentifikácie, Lenovo do Yoga 910 zakomponovalo pokrokový snímač odtlačkov prstov – navrhnutý s cieľom zabezpečiť vášmu PC mobilnú praktickosť a zlepšenú bezpečnosť. Dotykom prsta sa užívatelia môžu rýchlo prihlásiť do svojho počítača a s použitím Windows Hello™ už nebudú potrebovať zadávať žiadne dlhé heslá. Lenovo aplikácia Explorer v notebooku Yoga 910 užívateľom umožňuje personalizovať si svoje zariadenie s obľúbenými aplikáciami podľa svojho želania, ako napríklad Skype®, Facebook® alebo Netflix®.
 
Užívatelia zvyknú svoje počítače prenášať kdekoľvek po svete, a preto sme pridali nové celokovové jednoliate puzdro - v zlatej champagne, platinovej striebornej a šedo striebornej farbe - pre luxusný vzhľad bez ohľadu na to, kam s nimi užívatelia zamieria. Stále si zachováva pánt s dizajnom hodinkového náramku a flexibilnými režimami použitia, ktorý je charakteristický pre celý rad konvertibilných počítačov Yoga – čo užívateľom umožňuje písať v režime notebook, prezentovať v režime stojan, sledovať video v režime stan alebo surfovať na internete v režime tablet. Hodinkový pánt teraz poskytuje ešte plynulejší a precíznejší prechod medzi jednotlivými režimami. Po spárovaní s elegantnou Yoga myšou (predáva sa samostatne), ktorá tiež funguje ako diaľkové ovládanie, v sebe notebook Yoga 910 spája špičkový výkon, prenosnosť a všestrannosť, a to všetko je zabalené do tenkého a štýlového 13,9-palcového konvertibilného notebooku.

Citácia
“Presúvame sa z PC trhu, kde jedna veľkosť zariadenia nevyhovuje všetkým na trhu. Užívatelia chcú mať možnosť vybrať si veľkosť, ktorá najlepšie vyhovuje potrebám ich životného štýlu a nie prispôsobovať svoj životný štýl novým technológiám,” povedal Johnson Jia, senior viceprezident Lenovo, PC & Smart Device Business Group. “Rad Yoga bude naďalej posúvať PC inovácie vpred, ale nemôžeme si pripisovať všetky zásluhy - ďakujeme našim zákazníkom za ich neustálu spätnú väzbu. Tieto produkty sú tu vďaka našim zákazníkom a dúfame, že nová Yoga 910 naplní ich očakávania.”

Cena a dostupnosť
Notebook Yoga 910 bude dostupný v cene od 1289 EUR ku koncu októbra 2016 u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
 
Viac zistíte na www.lenovo.com/lenovolaunch a www.lenovo.com/ifa.
Intel Inside®. Extraordinary Performance Outside.

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook, Twitter (@Lenovo), Instagram alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.

LENOVO a Yoga sú obchodné známky spoločnosti Lenovo. WINDOWS, WINDOWS HELLO a SKYPE sú obchodné známky spoločnosti Microsoft Corporation. ANDROID je obchodná známka spoločnosti Google Inc. Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi a Xeon Inside sú obchodné známky spoločnosti Intel Corporation v USA a/alebo ďalších krajinách. JBL je obchodná známka Harman International Industries, Incorporated. DOLBY AUDIO a DOLBY ATMOS sú obchodné známky spoločnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. GAME OF THRONES je obchodná známka Home Box Office, Inc. FACEBOOK je obchodná známka spoločnosti Facebook, Inc. NETFLIX je obchodná známka spoločnosti Netflix, Inc. TECHNICOLOR je obchodná známka spoločnosti Technicolor Trademark Management. BLUETOOTH je obchodná známka spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. MIRACAST je obchodná známka spoločnosti Wi-Fi Alliance. MOBILEMARK je obchodná známka spoločnosti Mobile Mark, Inc. Všetky ostatné obchodné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. ©2016, Lenovo Group Limited.


 

Galéria

Yoga_910_lifestyle_watchband_hinge_Pen_support.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×