SK EN

Lenovo predstavuje užívateľom nové spôsoby prepájania sa cez zariadenia, siete aj cez hranice

Lenovo služba Connect Service & App na vybraných mobilných zariadeniach
Barcelona – 23. február 2016: Spoločnosť  Lenovo dňa 21. februára 2016 predstavila novú globálnu bezdrôtovú roamingovú službu s názvom Lenovo Connect. Lenovo, dlhoročný operátor mobilnej virtuálnej siete (MVNO), teraz ponúka službu Lenovo Connect, komunikačnú službu, ktorá funguje naprieč zariadeniami, sieťami a hranicami pre zákazníkov v Číne a regióne EMEA. Lenovo Connect eliminuje potrebu kupovať si samostatnú SIM kartu a ponúka výhody ako napríklad nízku cenu globálneho roamingu a lepšie zapojenie zákazníkov vďaka využitiu Lenovo Big Data a cloudových služieb. Prináša jednoduché, rýchle a cenovo výhodné riešenie konektivity, aby firmy všetkých veľkostí a pracovníci, ktorí sú neustále v pohybe, mohli byť vždy pripojení.
Spoločnosť Lenovo v Číne prináša servisnú službu cez aplikáciu Lenovo Connect na vybrané Lenovo smartfóny a notebooky. Len jedným kliknutím môžu užívatelia získať prístup k Lenovo Connect, aby mohli využívať lokálne ceny prístupu na internet aj pri cestovaní do viac ako 50 krajín sveta. Prvými Lenovo produktami v Číne, ktoré prinesie Lenovo Connect, budú smartfón LeMeng X3 a tablet MIIX 700.

V regióne EMEA Lenovo pracuje s obchodnými partnermi, aby Lenovo Connect mohli prinášať zákazníkom, využívajúcim rôzne zariadenia Lenovo ThinkPad. Zo začiatku bude služba dostupná na 45 trhoch regiónu  EMEA a užívatelia Lenovo Connect budú môcť využívať bezpečnú dátovú konektivitu za konkurencieschopné sadzby. Lenovo Connect budú podporovať aj prispôsobiteľné dátové programy, aby tak podporili využívanie domáceho aj medzinárodného roamingu vo viac ako 110 krajinách sveta.
Lenovo buduje svoju funkcionalitu MVNO siete ako jednu z najväčších MVNO sietí na svete s 11 miliónmi užívateľov. S viac ako 400 miliónmi užívateľov cloudových služieb, Lenovo Connect je rozšírením Lenovo stratégie smart konektivity, s cieľom integrovať cloudové služby a komunikačné kanály s rôznymi zariadeniami
“Na obzore sa črtá 5G a Internet vecí a očakávame, že trh telekomunikácií bude rásť exponenciálne,” povedal Wang Shuai, viceprezident, Lenovo a generálny riaditeľ, Understanding Telecom. “Lenovo Connect a naše MVNO služby nám pomôžu prejsť do nového, globálne prepojeného sveta, keďže vytvoria plynulé smart prepojenie naprieč sieťami, službami a zariadeniami.

Dostupnosť
Služba Lenovo Connect bude dostupná v Číne od začiatku tohto mesiaca pre vybrané smartfóny a neskôr v tomto roku pre vybrané tablety a notebooky. Služba bude dostupná v regióne EMEA začiatkom Q1 FY2016/17 pre vybrané ThinkPad notebooky.
* Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Lenovo si vyhradzuje právo aj bez upozornenia kedykoľvek pozmeniť ponuky produktov a špecifikácie.
 

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou Yoga), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Moto), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook or Twitter @Lenovo) alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×