SK EN

Lenovo uvádza mobilné zariadenia TAB3

TAB3 10 Business: Android tablet ako ušitý pre biznis. TAB3 7 a TAB3 8: Navrhnuté pre rodiny
  • TAB3 10 Business optimalizuje hardvér a softvér potrebný pre biznis a využíva výkon a univerzálnosť platformy Android 6
  • Plne podporujúc Android for Work™, TAB3 10 Business je optimalizovaný pre mobilitu pri podnikaní a na vertikálnu integráciu. Je odolnejší ako väčšina tabletov vďaka vode odpudzujúcej vrstve P2i, ktorá ho chráni a zároveň je vybavený panelmi zo skla Gorilla® Glass, vďaka čomu je odolný proti poškriabaniu
  • TAB3 7 a TAB3 8 sú navrhnuté tak, aby plynule prešli z rúk rodičov do rúk deťom vďaka režimu viacerých užívateľov a detskému režimu ako aj adaptívnej technológii zobrazovania displeja
Barcelona – 22. február 2016: Spoločnosť Lenovo včera predstavila TAB3 10 Business, Android tablet zostrojený pre používanie pri podnikaní ako aj TAB3 7 a TAB3 8, prvú Lenovo sériu tabletov určených pre rodiny. TAB3 10 Business je navrhnutý ako praktická možnosť zariadenia pripravená pre firmu a aj zamestnanca, spájajúca výkon a univerzálnosť platformy Android 6.0 s optimalizáciou a službami, ktoré pre sú pre biznis profesionálov najdôležitejšie. Tablet, ponúkajúci plnú podporu Android For Work™ a tiež sa môže pochváliť aj celým radom bezpečnostných a šifrovacích možností, ktoré užívateľom pomôžu zabezpečiť, aby tieto zariadenia a pracovné údaje boli v bezpečí. 
Tablet TAB3 10 Business je zostrojený pre mobilitu pri práci, poskytujúc podporu zamestnancom, ktorí potrebujú byť pri práci neustále v pohybe. Prispôsobí sa akémukoľvek množstvu prípadov pracovného využitia, od konferenčných miestností po výrobné haly alebo predajného kiosku. Zo štúdií užívateľov spoločnosti Lenovo vyplýva, že tablety sú v rodine najviac zdieľanými zariadeniami. A preto sme navrhli TAB3 8 a 7 na zdieľanie — ako zariadenia podporujúce režimy viacerých užívateľov. A keďže vieme, že ich budú používať deti, predstavujeme tu špeciálny detský režim a prvky ľahko použiteľné pre deti, ako napríklad adaptívny displej, vďaka čomu je tento tablet vhodný pre každého člena rodiny.

TAB3 10 Business: Pripravený pre firmy. Ľahko ovládateľný pre zamestnancov.

Keďže stále väčšie množstvo firiem začína používať Android tablety za účelom zvyšovania produktivity svojich zamestnancov, vytvorili sme TAB3 10 Business, so softvérom a hardvérom, ktorý je optimalizovaný pre komerčné používanie.
Postarali sme sa o to, aby bol TAB3 10 Business vybavený správnym systémom a aplikáciami pre biznis. Tento tablet je vybavený systémom Android for Work™, ktorý poskytuje špeciálne profily pre biznis obsah a umožňuje vyššiu mieru zabezpečenia a lepšiu ovládateľnosť. Má tiež predinštalované aplikácie Android for Work apps (Android aplikácie pre prácu), Google Play for Work a režim Kiosk, ktorý užívateľom umožňuje urobiť z ich tabletu  TAB3 10 Business interaktívny kiosk. Tablet tiež podporuje odborné riešenia pre riadenie triedy, správu predajní a e-Health. A TAB3 10 Business tiež napĺňa očakávania užívateľov ohľadom odolnosti - je schopný vydržať opotrebovanie v náročných pracovných prostrediach, nakoľko používa P2i technológiu k dosiahnutiu výkonu IP52 potvrdzujúcu odolnosť proti prachu a ostriekaniu ako aj ochranu pred poškriabaním vďaka panelom zo skla Gorilla® Glass 3.
TAB3 10 Business, plne ovládateľný a bezpečný, využíva softvér na šifrovanie hardvéru a kontrolu pravidiel ako aj možnosti diaľkovej kontroly. Lenovo spojilo TAB3 10 Business s neustálou ochranou koncových bodov, ktorá chráni firemné siete; a geotechnológiou, ktorá firmám umožňuje sledovať zariadenia a dokonca stavať "geooplotenia". Jeho systém správy mobilného zariadenia má tiež diaľkové ovládanie, tichú inštaláciu aplikácií ako aj schopnosti uzamknutia hardvérových a softvérových funkcií.
Tým správnym hardvérom a vlastnosťami tiež podporujeme schopnosti tabletu pokiaľ ide o jeho flexibilitu na pracovisku a potenciálu vertikálnej integrácie. Štvorjadrový 1.3GHz procesor užívateľom poskytuje rýchlu a výkonnú podporu pri plnení viacerých úloh naraz, s použitím viacerých okien. A na druhej strane, zamestnanci môžu zostať mobilní po celý deň, vďaka batérii s výdržou až do 12 hodín,[1]  spolu s celou škálou vlastností praktických pri práci v pohybe, ako napr. plnohodnotné USB on-the-go pre jednoduché pripojenie externého úložiska, Y- a T- konektory, RJ45 káble alebo čítačky kariet. Túto škálu dopĺňajú široké možnosti konektivity, vrátane NFC, dvojpásmové Wi-Fi AC full GPS[2] a voliteľná možnosť 4G.
A keďže prípady špecifického využitia pre  biznis sa pohybujú od digitálnych displejov po konferenčné hovory, pribalili sme sem výnimočnú grafiku a zvuk v podobe 10" full-HD IPS displeja s panelom Gorilla® Glass 3 a duálne reproduktory s podporou kinematografického ozvučenia Dolby Atmos®. Tablet disponuje 8MP zadným fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a 5MP predným fotoaparátom s fixným zaostrovaním, vďaka čomu robí kvalitné fotky s ostrosťou vysokého rozlíšenia. 


TAB3 7 a TAB3 8: Zostrojené pre rodinu

Pre mnohé rodiny vyžaduje sledovanie videa alebo hranie hier na tablete zdieľanie. Vytvorili sme sériu tabletov TAB3 7 a 8, aby sme im to zjednodušili, s režimami pre viacerých užívateľov a podobnými vlastnosťami. Pre mladšie deti je tablet vybavený predinštalovaným špeciálnym detským režimom s bezpečnými možnosťami surfovania na internete a schopnosťou obmedziť prístup k tabletu vo vybraných časoch alebo vo vybrané dni v týždni. A režimy viacerých užívateľov rodinám umožňujú používať tablet bez toho, aby museli zdieľať aj pozadie, aplikácie a emailovú schránku.
Informácia pre rodičov, ktorí sa obávajú dôsledkov modrého svetla, vyžarujúceho z obrazovky tabletu na detské oči - tablety TAB3 7 a TAB3 8 sú vybavené technológiou adaptívneho displeja, ktorý modré svetlo vyfiltruje. Obrazovka prispôsobí vizuálnu a zvukovú stránku tabletu podľa toho, na čo sa užívateľ na obrazovke pozerá. Prispôsobí tiež jas a farby, nakoľko pomocou senzorov zistí, aké je osvetlenie okolitého prostredia.
Tablety TAB3 7 a TAB3 8 sú všestranné zariadenia, fungujú na štvorjadrových 1.0GHz procesoroch, disponujú 2MP predným a 5MP zadným fotoaparátom a kinematografickým ozvučením Dolby Atmos® . Sú tiež dostupné s možnosťou podpory 4G LTE pre ultra rýchle internetové pripojenie, kým ste v pohybe a na cestách.[3]

TAB3 7: rodinný tablet, ktorý sa vám zmestí do vrecka
Kompaktný a pestrofarebný TAB3 7 je vybavený jasným 7" SD IPS displejom a je určený pre mobilný a aktívny životný štýl mladších užívateľov, ktorí čas radi trávia vonku. Vode odolná vrstva znamená, že užívatelia si ho môžu vziať so sebou takmer kamkoľvek a bez obáv, že sa ošpliecha - do kuchyne, do dažďa alebo dokonca aj do kúpeľne.

TAB3 8: Predstavuje ideálnu rovnováhu medzi prenosnosťou a ľahkým čítaním
Vďaka 8" HD IPS displeju a predným duálnym reproduktorom, vylepšeným kinematografickým ozvučením Dolby Atmos® je  TAB3 8 perfektným multimediálnym spoločníkom na dlhé výlety aj používanie doma. Toto všestranné zariadenie skvelé pre všetkých členov rodiny, prináša podporu používania viacerými užívateľmi, takže užívatelia ho môžu zdieľať so svojimi tínedžermi alebo mladšími deťmi. Podobne ako TAB 3 7, tiež poskytuje bezpečné surfovanie na internete a obmedzený prístup ako aj bezpečné režimy sledovania obsahu pre deti vďaka Detskému režimu. 


Ceny a dostupnosť *
TAB3 10 Business bude dostupný v júli 2016; TAB3 7 bude dostupný v cene od 119 EUR od júna 2016 a TAB3 8 v cene od 149 EUR od júna 2016, u všetkých maloobchodných partnerov spoločnosti Lenovo.
Všetky Lenovo produkty sú dostupné na www.lenovo.com.
* Ceny nezahŕňajú daň ani poplatok za doručenie, môžu byť bez upozornenia pozmenené a sú viazané aj na dodatočné pravidlá a podmienky. Ceny predajcov môžu byť rôzne. Dátumy uvedenia môžu byť v jednotlivých krajinách odlišné a produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Lenovo si vyhradzuje právo aj bez upozornenia kedykoľvek pozmeniť ponuky produktov a špecifikácie.

 
O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou Yoga), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Moto), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook or Twitter @Lenovo) alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.
 
[1] Skutočná výdrž batérie môže byť odlišná v závislosti od špecifikácií. Uvedená výdrž batérie sa dosahuje len na vybraných modeloch a pri konfiguráciách otestovaných  spoločnosťou Lenovo podľa špecifických testovacích nastavení v čase zverejnenia. Toto nie je odhad výdrže batérie systému v podmienkach odlišných od špecifických testovacích podmienok. Maximálna kapacita batérie sa časom a používaním zníži, tak ako pri všetkých batériách.
[2] S BEIDOU pre verziu pevninskej Číny, a s GLONASS pre verziu zvyšku sveta.
[3] 4G poskytovaná operátorom, vyžaduje samostatný kontrakt

Galéria

Lenovo TAB3 8 Tablet_e-Reader.png
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×