SK EN

Lenovo vylepšuje dotykový displej vďaka WRITEit 2.0

Spoločnosť Lenovo včera uviedla WRITEit 2.0 – novú aplikáciu, ktorá uvoľní potenciál zariadení s dotykovým displejom a podporou písania dotykovým perom.
Bratislava – 19. február 2016: Spoločnosť Lenovo včera uviedla WRITEit 2.0 – novú, rozšírenú a prepracovanú aplikáciu, ktorá uvoľní potenciál zariadení s dotykovým displejom a podporou písania dotykovým perom. WRITEit 2.0 funguje na zariadeniach s dotykovým displejom Lenovo Windows (8 a 10) a užívatelia ju môžu spárovať s digitálnym perom Lenovo, čím dosiahnu ešte bohatšie zážitky z multimédií.
 
Premeňte svoj displej na maliarske plátno
 WRITEit 2.0 sme vyvinuli ako voľnú softvérovú aplikáciu, ktorá dotykový Windows displej premení na virtuálne plátno. Užívatelia môžu na svojich displejoch jednoducho písať perom alebo prstom, kresliť, zvýrazňovať, čmárať alebo čokoľvek označovať, či už vo Word dokumentoch, fotkách, prezentáciách, na webových stránkach a mnohých ďalších formátoch. Užívatelia si dokonca môžu vytvoriť prázdne plátno, na ktoré môžu písať alebo kresliť a prejavovať tak svoju kreativitu. WRITEit 2.0 užívateľom umožňuje ukladať si svoje výtvory a rýchlo ich odoslať a zdieľať s ostatnými.
 
Tento nástroj aplikácie zahŕňa dvanásť farieb pera v troch hrúbkach a štyri zvýrazňovače, ako aj gumu. WRITEit 2.0 má tiež vrstvu virtuálneho plátna, vďaka ktorej užívatelia môžu slobodne robiť poznámky, či už digitálnym perom alebo jednoducho prstom.
 
Cena a dostupnosť
 Aplikácia WRITEit 2.0 bude od zajtra dostupná pre Lenovo dotykové zariadenia s Windows 8 a 10, podporujúce písanie dotykovým perom. Stiahnite si ju zadarmo z našej webovej stránky: http://www.getwriteit.com.
 

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti poskytovania inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných a bezpečných produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tablety a aplikácie. Pridajte sa k nám na sieti LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook alebo Twitter (@Lenovo) alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×