SK EN

Lenovo Yoga A12 – tablet s Android systémom pre vašu produktivitu

Bratislava, 9. február 2017 – Prichádza Lenovo Yoga A12, cenovo dostupný Android tablet, vyrobený s cieľom zabezpečiť celodennú produktivitu s cenou od 349 EUR. Tablet Lenovo Yoga A12 spadá do novej kategórie osobných počítačov, ktorá je vytvorená špeciálne pre milovníkov operačného systému Android. 

V rámci nášho neustáleho úsilia o vyhľadávanie možností, ako vytvárať odlišné a lepšie výrobky, sme si vypočuli stovky užívateľov, od New Yorku po Dillí, ktorí nám rozprávali o svojich potrebách  ohľadom výpočtových a operačných systémov, ktoré preferujú. Našli sme segment užívateľov, ktorí vyrástli so systémom Android a je pre nich vôbec prvou počítačovou skúsenosťou – buď v podobe rodinného tabletu, alebo na ich vlastnom smartfóne. Pre týchto užívateľov sa systém Android a produktivita navzájom nevylučovali - zážitky, ktoré prináša smartfón či tablet, sa dajú bez problémov rozšíriť aj na osobný počítač. To je dôvod, prečo sme vytvorili Lenovo Yoga A12. Spája mobilitu tabletov a smartfónov s prvkami produktivity pre všestranné zážitky.

Po otvorení má Lenovo Yoga A12 na najtenšom okraji hrúbku len 5,4 mm a váži menej ako jeden kilogram, vďaka čomu je dosť tenký a ľahký, aby ste si ho mohli so sebou vziať takmer všade, používať v rušnom vlaku, preplnenej kaviarni alebo v škole. Pracujte alebo sa uvoľnite pri hre Clash of Clans, pozrite si film z Netflixu na 12,2-palcovej HD obrazovke a dvomi reproduktormi, ktoré ponúkajú pohlcujúci kinematografický zvuk Dolby Atmos®.
 
Lenovo Yoga A12 využíva procesor Intel® Atom™ x5, disponuje 2GB pamäťou RAM a úložiskom s kapacitou 32GB, čo z neho robí vášho digitálneho spoločníka pre prácu aj hru. Na tablete Lenovo Yoga A12 budete pracovať s ľahkosťou, pretože disponuje multitaskingovým hybridným užívateľským rozhraním, zostavou Google Productivity Suite a revolučnou Halo klávesnicou, s ktorou hravo pripravíte report alebo prezentáciu.
 
Halo klávesnica spája softvér a hardvér do jedného unikátneho rozhrania, ktorého výsledkom je úplne plochá smart dotyková klávesnica – naučí sa a prispôsobí vašim písacím návykom, takže čím viac na nej píšete, tým je rýchlejšia a presnejšia. Klávesnica pri dotyku zavibruje a dá vám haptickú odozvu. Spoločnosť Lenovo po prvýkrát predstavila Halo klávesnicu pri prémiovom rade Yoga Book, ktorý zahŕňa funkcie papierovej digitalizácie pomocou Create Pad a pera Real Pen pre náčrty a poznámky.

Práve vďaka použitia Halo klávesnici sme na tablete Lenovo Yoga A12 dosiahli štíhly profil. Úplne sme premenili vzhľad šasi, a to spojením niekoľkých vrstiev do jedného celistvého celku. Nakoniec sme pridali aj vrstvu starostlivo vybraného skla na dotykovej obrazovke, ktoré je potiahnuté antireflexnou vrstvou pre dokonale matnú povrchovú úpravu.
 
Tento štíhly profil tabletu Lenovo Yoga A12 prináša výhody nielen pri práci, ale aj štúdiu. Jeho 360-stupňový pánt umožňuje používanie v štyroch režimoch a prispôsobí sa tempu vášho dňa, zatiaľ čo vy môžete tvoriť, surfovať na internete alebo sledovať obsah na rôznych povrchoch, v rôznych pracovných prostrediach, na rôznych miestach a na jedno nabitie až 13 hodín.[1]
 
[1] Podľa profilu zmiešaného užívania, ktoré zahŕňa surfovanie online, prehrávanie hudby a videa, čítanie a písanie. Skutočné výsledky sa budú odlišovať a budú závislé od viacerých faktorov, vrátane konfigurácie výrobku a používania, softvéru, prevádzkových podmienok, bezdrôtového pripojenia, nastavenia správy batérie, jasu displeja a ďalších faktorov. Maximálna kapacita batérie bude časom a používaním prirodzene klesať.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×