SK EN

Lenovo získalo prestížne ocenenie Superbrands

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Lenovu na Slovensku cenu Slovak Superbrands Award 2016.
Bratislava — 26. apríl 2016 — Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Lenovu na Slovensku cenu Slovak Superbrands Award 2016. S týmto ocenením sa tak Lenovo zaradilo do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Ing. Vladimír Varzaly, Country Sales Manager, Lenovo Slovakia je s týmto ocenením veľmi spokojný: „Samozrejme, každé takéto ocenenie teší. Úprimne, pre nás v Lenove to nie je veľkým prekvapením. Každoročný interný prieskum vnímania značky ukázal našu silnú pozíciu na trhu. Podľa štatistík sme na slovenskom trhu už viac ako dva roky jasným lídrom v predaji osobných počítačov a tabletov a počas minulého roka sme zaznamenali najprudší nárast v predaji smartfónov spomedzi všetkých etablovaných výrobcov. Najdôležitejším kritériom úspechu je spokojnosť zákazníka a toto prestížne ocenenie úspech značky Lenovo na slovenskom trhu len podčiarkuje.“  

Spoločnosť Lenovo začala na jar 2015 intenzívnu celosvetovú kampaň rebrandingu, v rámci ktorej je základom hodnoty značky úsilie spoločnosti o neustály rozvoj a inovácie. #neverstandstill sa odvtedy stal typickým hashtagom, ktorý vyjadruje osobnosť tejto značky.

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti poskytovania inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných a bezpečných produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tablety a aplikácie. Pridajte sa k nám na sieti LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook alebo Twitter (@Lenovo) alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com
www.lenovo.com/systems | Blogs | Twitter | LinkedIn | Facebook l YouTube l Slideshare

O medzinárodnom programe Superbrands
Tento program vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.
Viac informácii o Superbrands: www.slovaksuperbrands.com


 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×