SK EN

Marketing a PR pre CZ&SK v Epsone vedie od začiatku januára 2018 Kateřina Vymazalová

Spoločnosť Epson ohlásila s príchodom nového roku personálnu zmenu na pozícií Marketing & PR Coordinator CZ & SK, ktorú po novom zastáva Kateřina Vymazalová.
22. 1. 2018 – Spoločnosť Epson ohlásila s príchodom nového roku personálnu zmenu na pozícií Marketing & PR Coordinator CZ & SK, ktorú po novom zastáva Kateřina Vymazalová. Do spoločnosti Epson nastúpila k 2. januáru 2018, a nahradila tak Kateřinu Bradáčovú, ktorá vo funkcií pôsobila od januára 2014.
Kateřina do Epsonu prišla zo spoločnosti Huawei, kde pôsobila takmer dva roky na pozícií Marketing Manager CZ & SK v divízií EBG. Medzi jej kompetencie patrilo nielen plánovanie a realizácia marketingových stratégií, ale aj organizovanie medzinárodných partnerských akcií, ktorých sa zúčastnili významní klienti i členovia vlády. Predtým 5 rokov viedla marketingový tím medzinárodného IT distribútora ASBIS, kde sa veľkou mierou podieľala napríklad na úspešnom zavedení značky Prestigio na český trh.
Marketing je pre mňa atraktívny pre svoju synergiu kreativity a precíznosti, kedy si človek môže na jednej strane pustiť uzdu fantázie, ale zároveň musí na konci sedieť každé číslo. Mám takmer 7 ročné skúsenosti najmä z oblastí IT marketingu, preto verím, že moje pôsobenie bude pre spoločnosť Epson prínosom,“ hovorí Kateřina Vymazalová.
V Epsone bude mať na starosti všetky marketingové a PR aktivity pre Českú a Slovenskú republiku vrátane strategického plánovania a rozvoja značky. „Epson je inovatívna spoločnosť, ktorá prichádza s nevšednými riešeniami a nebojí sa posúvať technologické hranice, preto je pre mňa výzvou a potešením stať sa členom jej tímu,“ dodáva Kateřina.


O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je globálny technologický líder, ktorý poskytuje inovatívne riešenia pre kanceláriu, domácnosti, malé a stredné podniky a priemyselné prevádzky. Epson ponúka široký sortiment produktov od atramentových tlačiarní, tlačiarenských systémov a projektorov 3LCD až po priemyselné roboty, inteligentné okuliare a snímací systémy a používa originálne, kompaktné, úsporné a vysoko presné technológie.

 
Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac ako 80 000 ľudí v 86 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj prínos pre komunity, v ktorých pôsobí, a na svoje celoročné snahy o znížení dopadu na životné prostredie.
www.global.epson.com
http://global.epson.com/
O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je riadiacim centrom skupiny Epson pre Európu, Stredný východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1750 ľudí a vo fiškálnom roku 2016 zaznamenala obrat 1,7 miliárd eur. http://www.epson.cz
Environmentálna vízia 2050  
http://eco.epson.com/
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×