SK EN

POPREDNÝ MÓDNY REŤAZEC FOREVER 21 PRICHÁDZA NA SLOVENSKO

Slávnostné otvorenie bude na jeseň v Bratislave
Legendárna módna značka Forever 21 zverejnila plán vstúpiť na slovenský trh otvorením svojej prvej predajne na jeseň 2016 v Bratislave. Predajňa bude v obľúbenom, nedávno zrenovovanom nákupnom centre Aupark.
 
„Slovensko je významným európskym trhom, ktorý ponúka rozsiahle množstvo investičných príležitostí. V priebehu posledných rokov krajina dosiahla dynamický rast a má obrovský potenciál. Prítomnosť značky Forever 21 na slovenskom trhu je preto pre nás prioritou, ako aj príležitosťou. Pevne veríme, že slovenskí zákazníci sa s našou značkou budú vedieť stotožniť. Neustále sledujú najnovšie módne trendy a vyhľadávajú moderné nákupné zážitky. Značka Forever 21 im ponúkne oboje,” povedal Alexandros Doukas, CEO spoločnosti Teren Management Europe.
 
Uvedenie značky Forever 21 na Slovensku je súčasťou rozsiahleho plánu expanzie spoločnosti Teren Management Europe, exkluzívneho franšízistu, zastupujúceho značku Forever 21 v 9 európskych krajinách. Do konca roku 2016 spoločnosť plánuje otvoriť predajne v 5 krajinách: v Českej republike, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku a na Slovensku.
 
Značka Forever 21, založená v roku 1984 v Los Angeles, je jedným z najväčších špecializovaných reťazcov v Spojených štátoch. Predajne Forever 21 prinášajú „rýchlu“ módu s cieľom sprístupniť najnovšie trendy z predvádzacích mól ženám a mužom všetkých vekových kategórií. Ambíciou značky je vylepšovať nákupné zážitky u všetkých zákazníkov tým, že prinášajú podmanivé a vzrušujúce prostredie v predajniach s nekonečným tokom trendovej módy za skvelé ceny. 
 
Predajňa v nákupnom centre Aupark zákazníkom ponúkne veľký výber tovaru v obchodných priestoroch s rozlohou 1 000 m2.
 
 
###
O spoločnosti Forever 21:
Spoločnosť Forever 21, Inc., s centrálou v Los Angeles, Kalifornia, je módny reťazec dámskeho a pánskeho oblečenia a doplnkov a je známy tým, že zákazníkom ponúka najhorúcejšie, najaktuálnejšie módne trendy za skvelé ceny. Tento model funguje na princípe udržiavania atraktivity obchodu tým, že nový tovar dopĺňa na dennej báze. Spoločnosť Forever 21, založená v roku 1984, prevádzkuje viac ako 750 predajní v 47 krajinách, s reťazcami v Spojených štátoch, Kanade, Číne, Francúzsku, Nemecku, Hong Kongu, Indii, Izraeli, Japonsku, Kórei, Latinskej Amerike, Mexiku, Filipínach a Spojenom kráľovstve. Viac informácií nájdete na stránke: www.newsroom.forever21.com
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×