SK EN

Prelialo sa 9,45 litra kreatívnej krvi

Kreatívci z agentúry Mayer/McCann Erickson pripravili druhý ročník darovania krvi. Celkovo prišlo 30 ľudí, ktorí počas odberov darovali 9,45 litra krvi.
Bratislava 23. marca – V bratislavskej Inchebe tiekla v utorok 22. marca krv prúdom. Druhý ročník darovania kreatívnej krvi pod názvom Krvavé sonety priniesol Národnej transfúznej stanici 9,45 litra krvi. Celkovo prišlo na akciu pod hlavičkou agentúry Mayer/McCann Erickson 30 reklamných tvorcov spolu so zadávateľmi reklamy a darcami. „Tešíme sa, že sa nám táto tradícia pekne rozbehla a o rok sa vidíme na rovnakom mieste znova,“ vyhlásila Zuzana Kušová, Executive Director Mayer/McCann Erickson.

Ambíciou ojedinelého eventu z dielne agentúry Mayer/McCann Erickson bolo spojiť rivalov z reklamnej branže, klientov a partnerov, a pomôcť všetkým, pre ktorých je táto vzácna tekutina životne dôležitá. Išlo už o druhý ročník akcie, tento rok sa niesol v tematike Krvavých sonetov. Akciu podporil aj herec Štefan Bučko, ktorý sa podujal nahrať videopozvánku s originálnou básňou Krvavé sonety.
Fotografie z akcie nájdete tu.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×