SK EN

Richard Rozbora príde ozdobiť Trenčianske Teplice

16. októbra 2015 o 19.00 sa v Kursalone uskutoční prezentácia módnych značiek na čele s Rozbora Couture za osobnej účasti popredného slovenského módneho návrhára Richarda Rozboru.
Talent, krása a ušľachtilá móda uprostred relaxačného prostredia jedného z najstarších kúpeľných miest na Slovensku – to je kombinácia, ktorá sľubuje príjemne strávený čas. Nenechajte si ujsť IV. ročník módnej šou v Kúpeľoch Trenčianske Teplice.  

16. októbra 2015 o 19.00 sa v Kursalone uskutoční prezentácia módnych značiek na čele s Rozbora Couture za osobnej účasti popredného slovenského módneho návrhára Richarda Rozboru. Talentovaný umelec s medzinárodnou reputáciou a držiteľ viacerých prestížnych ocenení navrhuje modely najvyššej kvality a s neprehliadnuteľným podpisom, ktorý ocenil aj jeho bývalý učiteľ Howard Tangye, osobný ilustrátor módneho domu Dior, keď na margo Rozborovej tvorby povedal:  „Vytvára v móde niečo inovatívne, vytvára sen.“

Tradícia módnych prehliadok je v Kúpeľoch Trenčianske Teplice relatívne mladá, ale uplynulé tri úspešné ročníky organizátorov utvrdili v tom, že podujatie tohto druhu je pre návštevníkov stále atraktívne. Móda má v kúpeľoch svoje miesto, je pridanou hodnotou a vracia im ich zabudnutú eleganciu. 

Večerom bude sprevádzať  skupina Fragile, ktorá v súčasnosti vypredáva jeden koncert za druhým. Táto známa vokálna formácia nepoužíva hudobné nástroje, na interpretáciu  známych hitov používa len vlastné hlasy. 

Príďte spojiť krásu so zdravím a načerpajte inšpiráciu od módnych tvorcov po celom dni v kúpeľoch naplnenom revitalizačnými procedúrami, návštevou tureckého Hammamu či kúpaním v bazéne Grand.

Ďalšie informácie: www.kupele-teplice.sk

Galéria

20151016_TRENCIANSKE_TEPLICE_modna_show_foto_Radov
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×