SK EN

Rozhodujete sa medzi notebookom a tabletom? Pridajte do mixu nové odnímateľné Lenovo

Najnovší odnímateľný Miix 510 Windows® debutuje na IFA
Bratislava, 2. september 2016 – Zvyčajne prvou otázkou, ktorú zvažujete pri výbere nového počítača je "na čo ho používate?". Potom z rukáva vysypete zoznam požiadaviek: „používam ho na prácu, zverejňovanie príspevkov na sociálnych médiách, ukladanie a editovanie fotiek, sledovanie digitálneho obsahu a bežné surfovanie na internete“. Tieto základné funkcie vám v dnešnej dobe poskytne takmer akýkoľvek počítač. Lepšia otázka, ktorú by ste si mali položiť je: “koľko času trávite pri týchto činnostiach?”
 
Trávite väčšinu času prácou? Potom si vyberte notebook. Trávite väčšinu času surfovaním na internete alebo sledovaním filmov? Stačil by tablet. Uvedomíte si, že ho používate na všetky uvedené aktivity v rôznych časoch? Potom by tou správnou voľbou mohol byť odnímateľný Miix.
 
Ak trávite veľa času na tabletových aplikáciách, ako sú YouTube™, Facebook™ alebo Instagram®, oproti klasickým kancelárskym aplikáciám ako Word alebo Email – ale stále chcete mať možnosť robiť všetko - potom potrebujete zariadenie, ktoré je rovnako flexibilné ako vy. Zoznámte sa s naším novým Miix 510, ktorý bol dnes predstavený na podujatí IFA. Je to náš najnovší odnímateľný počítač so systémom Windows, poskytujúci klávesnicu, keď ju chcete používať, ako aj slobodnú možnosť ju odpojiť, keď ste na cestách.

Miix 510 vám v prvom rade prináša veľkosť a funkcionalitu tabletu, ale tiež pohodlie a praktickú možnosť plnohodnotnej klávesnice. Notebook využíva výkon procesora 6. generácie Intel® Core™ i7 na vytvorenie obsahu, no keď sa Miix 510 odpojí od klávesnice, premení sa na samostatný tablet, poskytujúci online zábavu. Používajte ho ako zaradenie na prezentácie, e-čítačku alebo pracovný notebook. Miix 510 je dostatočne všestranný, aby vás previedol zo dňa do noci, s výdržou batérie až do 7.5 hodiny.
 
Čo vám Miix 510 prináša?
Rafinované dizajnové prvky
Jeho metalický vzhľad očarí už na prvý pohľad a detailnejšia prehliadka odhalí niekoľko výnimočných dizajnových prvkov: najpozoruhodnejším je náš ikonický duálny pánt s dizajnom náramkových hodiniek, so svojimi 280 zložito prepracovanými kúskami nerezovej ocele, ktoré integrovanému stojanu zabezpečujú možnosť prispôsobiť sa v rozsahu 150-stupňového uhla, aby sa vždy používal pohodlne, či už je položený na stole alebo ho máte na kolenách.

Nástroje pre udržanie produktivity
Je ťažkou váhou pokiaľ ide o operačný systém, ale ľahký pokiaľ ide o hmotnosť. Miix 510 je vybavený plnou verziou Windows 10, ktorý je navrhnutý tak, aby zvládal všetky úlohy ako notebook – prácu s textom, vkladanie a analýzu dát, úpravy a dizajn. V spojení s dotykovou obrazovkou v plnej veľkosti a podsvietenou klávesnicou alebo perom s novou funkciou Windows Ink™ si môžete robiť poznámky, náčrty, kresliť a byť akokoľvek kreatívny. Nakoľko vieme, že pohodlné písanie je pre prácu nevyhnutné, klávesnicu sme tiež vylepšili o kláves  cestovania a klávesový úder pre vyššiu hmatovú odozvu a prirodzený pocit pri písaní.

...alebo pre relax
Či už relaxujete pri surfovaní na internete, čítaní knihy, sledovaní filmu alebo aktivitách na sociálnych sieťach, 12.2-palcová obrazovka, dotykové možnosti a flexibilita vám umožnia používať Miix 510 v akomkoľvek uhle alebo orientácii. A s úložiskom PCIe SSD s kapacitou až do 1TB si môžete ukladať svoje obľúbené filmy a programy, aby ste si ich mohli vziať so sebou na cesty.

Možnosti pripojenia
Okrem Wi-Fi a Bluetooth® zariadenia, Miix 510 ponúka aj možnosť LTE, takže môžete využívať mobilnú sieť, keď nemáte Wi-Fi. Dokonca ho môžete využiť na nabíjanie svojho smartfónu bez starostí s hľadaním zdroja elektriny.

Prenosný a zložiteľný
Ak je pravdepodobné, že budete cestovať s nabíjačkou, inými zariadeniami alebo množstvom ťažkých dokumentov, skutočnosť, že hmotnosť Miix 510 sa dá znížiť na 880g (bez klávesnice), môže zásadne zmeniť spôsob cestovania s nákladom. Je ľahký, ale zároveň má primeranú veľkosť, aby sa na ňom dalo pracovať. Kým na smartfóne alebo niektorých tabletoch sa dá urobiť veľa, nie sú určené pre programy ako sú prezentácie, tabuľkové súbory ani dlhé emaily. Niekedy na napísanie emailu alebo eseje predsa len potrebujete myš a klávesnicu. A práve v tom je krása odnímateľného zariadenia.

Cena a dostupnosť
Hľadáte vysoký výkon ale aj maximálnu prenosnosť? V tom prípade je Miix 510 skvelou bránou do sveta všestrannosti odnímateľných zariadení.
 
Všetky produkty Lenovo sú dostupné na www.lenovo.com.
Miix 510 (vrátane klávesnice a pera) bude stáť od 699 EUR a dostupný bude na prelome mesiacov október a november 2016.
 
Zistite viac na www.lenovo.com/lenovolaunch a www.lenovo.com/ifa.
Intel Inside®. Extraordinary Performance Outside.

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook, Twitter (@Lenovo), Instagram alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.

 
 

Galéria

Miix_510_12Inch_Go_anywhere_productivity.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×