SK EN

ShopRoku 2016: Najkvalitnejším e-shopom na Slovensku je internetová parfuméria Notino.sk

Oddnes je rozhodnuté a mená tých najkvalitnejších, najpopulárnejších a najzaujímavejších e-shopov pre rok 2016 sú známe. Cenu Heureky, o ktorej rozhodovala odborná porota, získal e-shop Zoot.sk, absolútnym víťazom sa v Cene Kvality stal e-shop Notino.sk a Cena Popularity bola udelená e-shopu Mall.sk.
Bratislava 30. marca – Výsledky ôsmeho ročníka súťaže ShopRoku 2016 opäť rozhodli o najlepších e-shopoch. Absolútnym víťazom sa v kategórii Cena Kvality stala internetová parfuméria Notino.sk, ktorá potvrdila svoje prvenstvo už druhý rok za sebou.
Víťazné e-shopy boli ocenené na slávnostnom štvrtkovom odovzdávaní cien, ktoré prebehlo v Bratislave. Aj tento rok súťažili e-shopy v troch kategóriách: Cena Kvality, Cena Popularity a Cena Heureky, ktorá je udeľovaná na základe hodnotenia odbornej poroty. Porota zložená z osobností slovenskej a českej e-commerce vyhlásila za najinovatívnejší e-shop Zoot.sk. „Tento nový koncept internetového nakupovania sa na Slovensku teší veľkej obľube. Profesionálny prístup k zákazníkovi, férovosť a možnosť si tovar vyskúšať rozhodli o udelení tejto ceny,“ vysvetlil šéf Heureky Tomáš Braverman, ktorý bol zároveň aj jedným z členov tejto poroty.
Cenu Popularity, ktorá je udeľovaná základe internetového hlasovania slovenských zákazníkov prostredníctvom formulára, získal e-shop Mall.sk. Prvenstvo si v tejto kategórii potvrdil tak už po druhýkrát, čo značí, že zákazníci sú so službami e-shopu spokojní a internetový obchod radi navštívia po nákupe opäť.
Cenu Kvality môže e-shop získať na základe recenzií zákazníkov a spokojnosti s prevedeným nákupom prostredníctvom služby Overené zákazníkmi. Minulý rok ohodnotili zákazníci slovenské e-shopy rekordným počtom recenzií, a to viac ako milión sto tisíckrát. Notino.sk sa aj tento rok stal absolútnym víťazom, v jednotlivých kategóriách zvíťazili tieto e-shopy:
Sekcie Víťazi
Elektro Sat.technika Ellano.sk
Výpočtová a telekomunikačná technika Kupujem.sk
Móda a doplnky ARMY ORIGINAL
Krása a zdravie Notino
Detský tovar Ihrysko.sk
Auto-moto Olejcentrum
Šport a fitness Snowboard-online.sk
Dom a záhrada BOSCH-naradie.sk
Bývanie a design Tescoma.sk
Hobby STOKLASA veľkoobchod
Zábava a voľný čas Zachej.sk
Erotický tovar Kondomshop
Obchodné domy HEJ.sk
 
 
Úplné výsledky súťaže sú dostupné na stránkach akcie www.shoproku.sk
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×