SK EN

Slovenské páry čaká na Valentína šteklivá noc aj prísľub sobáša

Slováci sa pripravujú na Valentína, nákupy vyvrcholia tento týždeň. Najobľúbenejšími darčekmi sú prstene a parfumy, no tradične aj erotické pomôcky a bielizeň. Slovákom vyhovuje najmä anonymita pri ich kúpe na internete.
Bratislava 9. februára – Sviatok zamilovaných sa blíži, už aj Slováci začali pre svoje polovičky pripravovať valentínske prekvapenia. Množstvo párov sa chystá darovať si erotické pomôcky alebo dráždivú spodnú bielizeň. „Zaujímavé však je, že erotické darčeky rovnako často ako pri slávení Valentína objavujú aj pod vianočným stromčekom,“ tvrdí obsahová manažérka nákupného radcu Heureka.sk Alexandra Čermáková.

Páry si však nechcú tento sviatok užiť len erotikou, ale aj nežne, Slováci sú romantické duše. Medzi najobľúbenejšie darčeky na Valentína patria aj šperky, najmä prstene, a parfumy. Niektoré páry teda začnú po najbližšom víkende zrejme plánovať svadbu.

Pri nákupoch sa Slováci radi obracajú na internet, kde aj hanblivejšie povahy nájdu to, čo hľadajú. „Dôvod, prečo sa pred Valentínom nakupuje veľa na internete, je prostý. Slováci oceňujú široký výber tovaru, ale aj anonymitu a diskrétnosť nákupov v e-shopoch,“ vysvetlila Čermáková. Nákupný nápor pred Valentínom trvá v e-shopoch maximálne dva týždne a vyvrcholí v priebehu najbližších pár dní.
 


O Heureke        
Heureka je najväčší nezávislý nákupný radca a porovnávač cien, zahŕňa milióny produktov z tisícok internetových obchodov. Heureka pôsobí na trhu od roku 2007. Snaží sa, aby nakupovanie cez internet bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové. Aj preto ponúka niekoľko nástrojov na zjednodušenie nákupov cez e-shopy. Napríklad služba Overené zákazníkmi ukazuje, ktoré obchody sú dôveryhodné, spoľahlivé a bezpečné.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×