SK EN

Spoločnosť Epson získala za inteligentné okuliare Moverio BT-300 prestížne ocenenie Red Dot Award

Spoločnosť Seiko Epson (ďalej len „Epson“) vyhrala v súťaži Red Dot Award 2017 v kategórii produktového dizajnu (Red Dot Award: Product Design 2017)* so svojimi inteligentnými okuliarmi Moverio BT-300 s technológiou Si-OLED.
 
Bratislava, 7. apríla 2017 – Súťaž Red Dot Design Award[1] vznikla v roku 1955 v Nemecku a je uznávaná ako jedna z najprestížnejších súťaží v oblasti dizajnu. Porota zložená z expertov hodnotí výrobky predstavené v uplynulých dvoch rokoch a vyberá najlepší dizajn na základe deviatich kritérií, ktoré zahŕňajú stupeň inovatívnosti, funkčnosť, ergonómiu, ekologickú kompatibilitu a odolnosť.
 
Okuliare Moverio BT-300[2] sú vybavené Si-OLED displejom vyvinutým priamo spoločnosťou Epson. Sú kompaktné a ľahké, napriek tomu ponúkajú úžasný jas, kontrast, rozlíšenie a kvalitu obrazu. Podanie farieb obrazu je realistické a okraj displeja nie je orámovaný rušivým rámom. Vďaka týmto vlastnostiam premietajú okuliare Moverio ničím nerušený obraz priamo do zorného poľa užívateľa a ponúkajú mu realistický zážitok rozšírenej reality (AR).
 
„Vždy sa snažíme dosiahnuť to, aby dizajn našich produktov prekonal očakávania zákazníkov, ale pri Moverio BT-300 sa podaril dizajn v porovnaní s predchádzajúcim modelom posunúť na vyššiu úroveň. Myslím, že porota ocenila, že dizajn prináša komfort a vyzerá prirodzene. V budúcnosti sa chceme zamerať na vývoj ešte dokonalejšieho dizajnu,“ uviedol Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK. Slávnostné odovzdanie cien sa bude konať 3. júla v nemeckom Essene.
 
 
[1] Dalšie informácie o súťaži Red Dot Design Awards sa dozviete na http://en.red-dot.org/red-dot-design-award-home.html
[2] Podrobné informácie o produkte nájdete na http://global.epson.com/newsroom/2016/news_20160223.html.
* Súťaž Red Dot Design Awards organizuje dizajnové centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen.
 
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×