SK EN

SPOLOČNOSŤ GEFCO MENUJE ANNE LAMBUSSONOVÚ VÝKONNOU VICEPREZIDENTKOU ZODPOVEDNOU ZA VZŤAHY SO SKUPINOU PSA

Skupina GEFCO oznamuje menovanie Anne Lambussonovej do Sekcie správy zmlúv PSA (PSA Contract Division Management). Je tiež členkou výkonnej rady.
Courbevoie, Francúzsko, 11. júl 2016. Skupina GEFCO oznamuje menovanie Anne Lambussonovej do Sekcie správy zmlúv PSA (PSA Contract Division Management). Je tiež členkou výkonnej rady.
 
S dvojitou skúsenosťou z oblasti železničnej prepravy a automobilového sektora predstavuje Anne Lambussonová kombináciu odbornosti v oblasti priemyslu a manažérskych schopností pre obchodné sekcie, ktoré rozvinula v medzinárodnom prostredí.  V sekcii správy zmlúv PSA nahradí Paula-Henriho Fréreta, ktorý prevezme manažment regiónu ASOR (východná Ázia) na pozícii výkonného viceprezidenta.
 
Anne Lambussonová, v minulosti regionálna výkonná riaditeľka pre sieť Rhône-Alpes a Auvergne SNCF, riadila projekty veľkých infraštruktúr, ktoré sa zameriavali na obnovu a modernizáciu železničných sietí v súlade s potrebami novej mobility. Predtým bola Anne Lambussonová viceprezidentkou pre medzinárodné operácie v Keolis, dcérskej spoločnosti skupiny SNCF. Mala na starosti prevádzky a spustenie nových koncesií pre verejný trh a podieľala sa na medzinárodných výzvach na predkladanie ponúk. Aktivita siedmich dcérskych spoločností, za ktoré bola zodpovedná, sa počas tohto obdobia výrazne rozvinula.
Kariéra Anne Lambussonovej sa začala v roku 1988 v automobilovom sektore na pozícii konzultantky pre FASA-Renault v Španielsku. Neskôr sa pridala k skupine Europe Allied Signal Automotive na pozícii riaditeľky pre lean manufacturing (tzv. štíhlu výrobu) pre Európu, následne pracovala na pozícii riaditeľky závodu v Taliansku a nakoniec ako riaditeľka prepravy a logistiky pre Európu.

Viac ako 8 rokov pracovala v spoločnosti ALSTOM Transport, kde bola vymenovaná za viceprezidentku priemyslu a zodpovedala za sekciu koľajových vozidiel, generálnu manažérku vznikajúcich útvarov (Čína a Brazília) a riaditeľku línie pre produkty výbavy triedy Business pre vysoko rýchlostné vlaky po akvizícii spoločnosti Fiat Ferroviara spoločnosťou Alstom Transport.

Neskôr sa pridala k dodávateľovi automobilového vybavenia VALEO na pozícii programovej a projektovej riaditeľky skupiny pre spustenie nových produktov pre výrobcov vozidiel.

„Som šťastná, že sa k skupine GEFCO pridávam v kľúčovom momente jej vývoja. Ich schopnosť manažovať komplexnú dodávateľskú sieť, inovovať v prípade logistiky typu 4PL, ich operačná znamenitosť a globálna sieť sú všetko uznávané aktíva, ktoré ich robia privilegovaným priemyselným partnerom v logistike, ktorý venuje pozornosť špecifickým potrebám. Chcem aktívne prispieť k posilňovaniu partnerstva medzi skupinou PSA a skupinou GEFCO,“ povedala Anne Lambussonová, výkonná viceprezidentka pre zmluvy PSA.

Anne Lambussonová má titul PhD. v odbore inžinierstvo a manažment z École des Mines de Paris (MINES ParisTech) a inžiniersky titul z École Polytechnique Feminine, špecializáciu v odbore priemyselné inžinierstvo z École Centrale de Paris a diplom DEA v odbore manažment z Parížskej univerzity Sorbonna.

Pôsobila na viacerých riaditeľských pozíciách v medzinárodných a francúzskych skupinách.  V roku 2013 jej bol udelený titul „Rytier“ Radu čestnej légie (Francúzske národné vyznamenanie Rad čestnej légie).

 

SKUPINA GEFCO

GEFCO ponúka návrh a implementáciu logistických schém spoločne s výrobcami – zdroj pridanej hodnoty, ktorá posilňuje ich konkurencieschopnosť. Výkon, ktorý GEFCO prináša svojim zákazníkom, sa zakladá na odborných znalostiach získavaných v priebehu uplynulých 65 rokov, a to najmä v automobilovom priemysle, jednom z najkomplikovanejších a najnáročnejších sektorov. GEFCO so zastúpením v 150 krajinách je jednou z 10 najväčších európskych skupín. V roku 2015 dosiahla táto skupina obrat 4,2 miliardy EUR a zamestnáva 12 000 zamestnancov. S viac ako 300 obchodnými miestami po celom svete GEFCO vyvíja svoje aktivity v juhovýchodnej Ázii, strednej a východnej Európe, na Balkáne, vo východnej Ázii a v Južnej Amerike.
Webstránka: www.gefco.net
Účet Twitter: @GEFCO_Group
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×