SK EN

Spoločnosti Lenovo™ a Razer™ uzatvárajú partnerstvo s cieľom spôsobiť prevrat v herných zariadeniach

Spoločnosti Lenovo™ a Razer™ uzatvárajú partnerstvo s cieľom spôsobiť prevrat v herných zariadeniach
•    Lenovo spolupracuje s Razer a pod spoločnou značku uvedú špeciálne Razer edície Lenovo zariadení série Y, určené pre hráčov
•    Prototyp vôbec prvého herného desktop počítača edície Lenovo Razer sa predstaví na festivale DreamHack® Winter 2015
•    Technická odbornosť spoločnosti Lenovo sa spája s komplexnými pohlcujúcimi technológiami spoločnosti Razer s cieľom zlepšiť zážitok z hrania hier
•    Toto partnerstvo preskúma aj množstvo nových návrhov a produktových línií ako aj príležitosti naprieč obchodnými kanálmi

Bratislava – 30. november 2015 – Dňa 27. novembra 2015 na podujatí DreamHack Winter 2015  spoločnosti Lenovo a Razer odhalili svoj vôbec prvý prototyp herného desktop počítača, ktorý bude oficiálne uvedený  na veľtrhu CES (Consumer Electronics Show®) 2016. Tieto dve spoločnosti oznámili, že pod zjednotenou značkou spoločne uvedú na trh špeciálnu Razer edíciu modelov herných zariadení Lenovo série Y – spájajúc výrobu, dodávateľský reťazec a distribučné vzťahy spoločnosti Lenovo, celosvetovej jednotky medzi výrobcami počítačov, s pohlcujúcou technológiou a hlbokými znalosťami spoločnosti  Razer, poprednej spoločnosti v oblasti pripojených herných zariadení a softvéru pre hráčov. 
Počítačové hry dnes ponúkajú bohaté a intenzívne zážitky - čiastočne vďaka špičkovému grafickému výkonu, mimoriadnemu výkonu procesorov a periférnym zariadeniam, navrhnutým špeciálne pre hranie hier. Všetky pripravované produkty edície Lenovo Razer budú uvádzané pod spojenou značkou a odrážajú trendový vzhľad a pocit série Lenovo Y spojený s ikonickými prvkami značky Razer, ako napríklad prispôsobiteľné svetelné efekty Chroma.
Razer sa vyrovná rozsahu a výraznej atraktivite spoločnosti Lenovo so svojím intenzívnym odhodlaním a odovzdaním sa hráčskej komunite. Lenovo a Razer prinesú produkty série Y edície Razer rozsiahlej globálnej zákazníckej základni spoločnosti Lenovo, ako aj kľúčovým hráčskym komunitám spoločnosti Razer. Navyše, obe spoločnosti sa snažia spoločne zdvojnásobiť svoje úsilie zrýchliť vývoj nových technológií, vrátane vylepšení v oblasti zážitkov z hrania hier.
Strategické partnerstvo spoločností Lenovo a Razer sa bude vzťahovať na množstvo nových dizajnových návrhov a produktov a spoločnosti budú tiež v blízkej budúcnosti skúmať potenciálne možnosti tzv. krížové predaje (cross-selling).

Citácie
“Z partnerstva s Razer sme nadšení, nakoľko vyťaží to najlepšie z oboch spoločností, aby sme zákazníkom prinášali lepšie a intenzívnejšie zážitky z hrania hier,” povedal Victor Rios, viceprezident a generálny riaditeľ, Workstation BU, Gaming and Industry Solutions, Lenovo. “Zatiaľ čo my prispievame našimi technickými znalosťami, dizajnom a rozsahom, Razer prináša vycibrené riešenia a skúsenosti, nadobudnuté za poslednú dekádu pri poskytovaní služieb hráčskej komunite. Veríme, že naše partnerstvo je výrazným krokom vedúcim k poskytovaniu podmanivých riešení pre počítačové hry ako aj úplne nových zážitkov našim zákazníkom.”
Spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Razer, Min-Liang Tan, povedal, “Táto dohoda otvára nové príležitosti ako dosiaľ nevídaným spôsobom podporiť a vylepšiť hráčsky životný štýl prostredníctvom produktov na svetovej úrovni. Lenovo je svetovou jednotkou medzi výrobcami počítačov. Razer je svetovou jednotkou medzi hráčskymi lifestylovými značkami. Spolu máme vášeň, pochopenie a operačné schopnosti, ktoré potešia a zlepšia schopnosti komunity  počítačových hráčov na celom svete.”

V prípade záujmu o ďalšie informácie
O získavanie aktuálnych informácií ohľadom partnerstva medzi Lenovo a Razer, zaregistrujte sa na http://rzr.to/LRE. 

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti poskytovania inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných a bezpečných produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tablety a aplikácie. Pridajte sa k nám na sieti LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook alebo Twitter (@Lenovo) alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com 
LENOVO je obchodná značka spoločnosti Lenovo. RAZER je obchodná značka spoločnosti Razer. DREAMHACK je obchodná značka spoločnosti Anonymous Tribute Stockholm AB. Consumer Electronics Show je obchodná značka asociácie Consumer Electronics Association. Všetky ostatné značky sú majetkom svojich príslušných vlastníkov. ©2015, Lenovo Group Limited.

O spoločnosti Razer
Razer je svetový líder v oblasti pripojených zariadení a hráčskeho softvéru.
Razer mení spôsob ako ľudia hrajú hry, spájajú sa s iným hráčmi a identifikujú sa so životným štýlom hráča. Potom, ako spoločnosť vyhrala prestížne ocenenie “Best of CES” už päť krát za sebou, jej vedúce postavenie v oblasti produktových inovácií naďalej vytvára nové kategórie hráčskej komunity, ktorej veľkosť sa odhaduje na viac ako 1 miliardu hráčov na celom svete.
Oceňovaný  dizajn a technológie spoločnosti Razer zahŕňajú celý rad užívateľských rozhraní a systémových zariadení, VoIP (prenos hlasu internetovým protokolom) pre hráčov a cloudové platformy pre prispôsobenie a vylepšovanie hráčskych zariadení.
Spoločnosť Razer, založená v roku 2005, podporujú Intel Capital, IDG-Accel a Heliconia Capital Management (Hellconia), stopercentná dcérska spoločnosť singapurskej spoločnosti Temasek. Viac informácií nájdete na http://www.razerzone.com/about-razer.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×