SK EN

Štartuje ďalší ročník súťaže ShopRoku

​ShopRoku mení načasovanie, no princíp zostáva rovnaký. Už v marci spoznáme najobľúbenejšie a najlepšie e-shopy na Slovensku. Hlasovanie aj registrácia sa začínajú už od 1. decembra.
Bratislava 30. novembra – Štartuje už siedmy ročník súťaže o najkvalitnejší, najpopulárnejší a najinovatívnejšie e-shopy ShopRoku 2015. E-shopy sa môžu registrovať už od utorka 1. decembra. Súťaž pripravil nákupný radca Heureka.sk. Tento rok prebieha hlasovanie až na prelome roku a vyhlásenie výsledkov prebehne až po uplynutí celého kalendárneho obdobia, a to v marci 2016. „Princíp a ciele súťaže však zostávajú rovnaké – chceme nájsť, vyhlásiť a  oceniť tie najkvalitnejšie a najpopulárnejšie e-shopy na slovenskom internete za uplynulý rok v troch známych kategóriách,“ vyhlásil riaditeľ portálu Heureka Tomáš Braverman. Spolu s registráciou e-shopov do Ceny Kvality sa začína aj hlasovanie do Ceny Popularity a nominácie do Ceny Heureky.
Cena Kvality
Cena Kvality sa udeľuje na základe vyplnených dotazníkov Overené zákazníkmi a celkového hodnotenia e-shopu. Registrácia do Ceny Kvality prebieha od 1. decembra 2015 do 31. januára 2016. Registrovať sa je možné na stránkach súťaže www.shoproku.sk. Podmienkou pre zapojenie e-shopu do Ceny Kvality je účasť v programe Overené zákazníkmi.
Cena Popularity
Hlasovanie v Cene Popularity štartuje 1. decembra 2015 a potrvá tri mesiace až do konca februára 2016. V Cene Popularity môžu internetoví užívatelia prostredníctvom hlasovacieho formulára udeliť hlas až trom obľúbeným e-shopom. Víťazom sa stane ten, ktorý nazbiera najviac hlasov. Do Ceny Popularity sa môžu prihlásiť všetky e-shopy.
Cena Heureky
V priebehu decembra a januára prebiehajú na stránkach súťaže aj nominácie do kategórie Cena Heureky. Táto kategória je určená pre e-shopy, za ktorými stojí zaujímavý príbeh, majú sociálny presah alebo netradičný koncept.  O víťazovi v Cene Heureky rozhoduje odborná porota zložená z osobností českého e-commerce. Vlani získal prvenstvo v súťaži e-shop Namaľuj si hračku.
Vyhlásenie víťazov bude 17. marca 2016 v Bratislave. Úplné podmienky súťaže sú dostupné na stránkach akcie www.shoproku.sk.
 
O Heureke        
Heureka je najväčší nezávislý nákupný radca a porovnávač cien, zahŕňa milióny produktov z tisícok internetových obchodov. Heureka pôsobí na trhu od roku 2007. Snaží sa, aby nakupovanie cez internet bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové. Aj preto ponúka niekoľko nástrojov na zjednodušenie nákupov cez e-shopy. Napríklad služba Overené zákazníkmi ukazuje, ktoré obchody sú dôveryhodné, spoľahlivé a bezpečné.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×