SK EN

Teren Management Europe si vybrala spoločnosť Weber Shandwick na riadenie ich korporátnej komunikácie

Spoločnosť je exkluzívnou franšízou módnej značky Forever 21 v deviatich krajinách Európy
ATÉNY, 7. apríl 2016 – Weber Shandwick, jedna z popredných svetových firiem zaoberajúcich sa komunikáciou a stratégiami engagementu dnes oznámila, že spoločnosť Teren Management Europe, exkluzívna franšíza značky Forever 21, zastúpená v deviatich krajinách Európy, angažovala Weber Shandwick na zabezpečovanie korporátnej komunikácie a poskytovanie služieb strategického rozvoja v Bulharsku, Švajčiarsku, Grécku, Maďarsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, na Slovensku a v Českej republike. 

Práca spoločnosti Weber Shandwick s Teren Management Europe bude zabezpečovaná z pobočky v Aténach, ktorá bude poskytovať poradenstvo ohľadom  korporátnej komunikácie, korporátnej reputácie, B2B komunikácie a mediálnych vzťahov.

Alexandros Doukas, CEO spoločnosti Teren Management Europe, uviedol: “Tešíme sa na spoluprácu s popredným svetovým a oceňovaným komunikačným tímom, s ktorým máme rovnakú víziu: neustále rozvíjať naše služby, aby sme uspokojovali potreby našich zákazníkov. Forever 21 nie je len značka. Je zábavná, autentická a svieža; je to špičková filozofia módy a nakupovania. A tešíme sa, že ju do života uvedieme práve v rámci partnerstva s Weber Shandwick.

Dimitris Michopoulos, generálny riaditeľ Weber Shandwick Athens, povedal: “Teren Management Europe má nastavený dynamický plán expanzie a skvelý príbeh, ktorý vyrozpráva prostredníctvom svojej poprednej svetovej módnej značky Forever 21. Tešíme sa, že budeme môcť vyrozprávať tento príbeh a spoločne šíriť túto víziu po celej Európe.
 

 
O spoločnosti Weber Shandwick
Weber Shandwick je popredná svetová firma zaoberajúca sa komunikáciou a engagementom, pôsobiaca v 78 mestách v 34 krajinách, ktorej prevádzky siahajú až do 126 miest v 81 krajinách. Firma má rozmanitý tím stratégov, analytikov, producentov, dizajnérov, vývojárov a aktivátorov kampaní, ktorý vyhral aj tie najprestížnejšie svetové ocenenia za inovatívne, kreatívne prístupy a vplyvnú prácu, vrátane ocenenia od PRWeek ako PR Agentúra roka 2016 Globálna agentúra roka 2015, ocenenia Ad Age A-List Agency v rokoch 2014 a 2015, ako aj  Globálna agentúra roka 2014 a 2015 od The Holmes Report. Weber Shandwick a ich sekcia Prime získali od roku 2009 spolu už 25 ocenení Cannes Lions. Weber Shandwick bolo tiež Najlepším pracoviskom podľa  Ad Age v rokoch 2014 a 2015 a podľa PRWeek v rokoch 2013 a 2014. Firma uplatňuje svoje hlboké znalosti v rámci rôznych sektorov a špecializovaných oblastí, vrátane spotrebiteľského marketingu, korporátnej reputácie, zdravotníctva, technológií, verejných záležitostí, finančných služieb, spoločenskej zodpovednosti firiem, finančnej komunikácie a krízového manažmentu, s využitím vlastných sociálnych, digitálnych a analytických metodológií. Weber Shandwick je súčasťou skupiny Interpublic Group (NYSE: IPG). Viac informácií nájdete na http://www.webershandwick.gr
 
O spoločnosti Teren Management Europe
Teren Management Europe je exkluzívnou franšízou značky “Forever 21” a má plnú zodpovednosť za rozširovanie značky v: Bulharsku, Švajčiarsku, Grécku, Maďarsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, na Slovensku a v Českej republike.  
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×