SK EN

Tím

Martin Mazag, Managing Director Ako Managing Director agentúry PRime time sa Martin venuje tvorbe komunikačných stratégií, koordinovaniu medzinárodných projektov a supervízii kľúčových klientov.  

Martin vyštudoval žurnalistiku na FF UK v Bratislave. Od roku 1993 pracoval v rôznych printových médiách, od roku 1994 bol mediálnym poradcom ochranárskych organizácií SZOPK, Greenpeace a Energia 2000. Viac ako 15 rokov bol členom manažmentu a šéfredaktorom Stratégií – jediného odborného periodika o reklame, marketingu a médiách na Slovensku. Je členom mnohých medzinárodných porôt na prestížnych reklamných festivaloch doma aj v zahraničí, pôsobí ako spoluorganizátor národnej kreatívnej súťaže Zlatý klinec. Dlhodobo sa venuje spoločenskej zodpovednosti firiem (CSR) a s nadšením sleduje komunikačné, marketingové a digitálne trendy.
Martin Mazag Managing Director „Milujem kreativitu, komunikáciu a ľudí. Teda niektorých.“
Elena Maslová, na materskej dovolenke Elena pôsobí ako supervízor klientov pre slovenský i český trh a zodpovedá za nastavenie spolupráce s novými klientmi, vrátane medzinárodných projektov zo siete Weber Shandwick. Popri odbornej činnosti sa podieľa na manažovaní interných procesov agentúry.

Po štúdiu na Škole úžitkového výtvarníctva J. Vydru v Bratislave dosiahla magisterský titul v špecializácii marketingová komunikácia na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Do PRime time prišla zo spoločnosti Mediatel, kde z pozície Communication & PR Manager pracovala na ATL i BTL projektoch značky ZlatéStránky.sk. Predtým pracovala ako Sales Manager v spoločnosti MediaBox a B2B predaju sa venovala i v ďalších spoločnostiach. Spojenie efektívnej komunikácie a kreativity aj v súčasnosti presadzuje v inovatívnych PR riešeniach. Zaujíma sa o nové trendy v komunikácii, obzvlášť s využitím sociálnych experimentov a tzv. branded contentu. Obľubuje výtvarné umenie, žúry, tanec a jej špeciálnou „úchylkou“ je realitný trh. 

V súčasnosti si užíva voľno na materskej dovolenke.
Elena Maslová na materskej dovolenke „Pragmatická perfekcionistka s bohémskou dušou.“
Silvia Paprancová, Team Leader Silvia pracuje na pozícii Team Leader pre lifestyle.  Venuje sa supervízii a komplexnému riešeniu media relations, event manažmentu a ďalším PR projektom.

Silvia vyštudovala marketing a manažment na EUBA. Má 17-ročné skúsenosti s prácou v médiách, v reklame a hlavne v PR, ktoré získala prácou v rôznych renomovaných agentúrach, ako sú MONARCH, Ogilvy PR ČR, ale aj v médiách TV Markíza a Rádio Expres. Ako dramaturgička a producentka osobne vytvorila viaceré televízne a rozhlasové projekty v STV, TV Markíza, FUN Rádiu, Okey...

V uplynulých rokoch sa venovala hlavne media relations a event manažmentu. Autorsky vytvorila a realizovala  špeciálne projekty, ako napríklad ABSOLUT ART SLOVAKIA, pre klienta Unilever PR kampaň DOVE pre ženy, pre HVB Bank exkluzívne rádio promo „Miliónová bankovka“ a mnohé ďalšie. Realizovala na kľúč eventy i tlačové konferencie pre Rádio Expres, ČSOB, ABSOLUT, Veuve Clicquot, Porsche Slovakia, vydavateľstvo 7 Plus či Nestlé. Zaujíma sa o dianie v kultúre, realizovala mediálne a PR kampane pre Divadlo Nová scéna.
Silvia Paprancová Team Leader „Milujem svoju prácu a to, že neustále môžem vytvárať a zároveň učiť sa nové veci.“
Kristína Kohútová, Team Leader V agentúre PRime time pracuje ako Team Leader primárne pre B2B klientov. Vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského a masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Jej prvým zamestnaním bola pozícia redaktorky v agentúre SITA, kde pracovala 5 rokov a jej srdcovkou bola diplomacia, rozvojová pomoc a filantropia. „Na druhú stranu“ prešla na pozíciu tlačovej tajomníčky na Ministerstve zahraničných vecí SR. Po odchode zo štátnej služby pokračovala aj naďalej v oblasti PR – dva roky sa venovala produktovej, korporátnej a krízovej komunikácii v agentúre Botticelli. Dnes okrem práce rada relaxuje pri filmoch a seriáloch alebo knihách, ktoré príležitostne aj rediguje. Baví ju cestovanie nielen po svete, ale aj okolí. Počas svojej profesionálnej kariéry zistila, že najviac si ulietava na organizácii rozličných eventov.
Kristína Kohútová Team Leader „Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...“ – veď treba myslieť pozitívne! Alebo ešte aj staré známe všetkých PR-istov – „Kde je vôľa, tam je cesta!“
 
Simona Žigová, Senior Account Manager Simona pôsobí v našej agentúre na pozícii junior account managera a copywritera. V rámci nej sa orientuje na B2B klientov, medzi ktorých patrí Heureka, GEFCO, Sony či UNICEF.

Počas štúdia žurnalistiky v Nitre sa spočiatku venovala písaniu spravodajských článkov pre viaceré médiá. Neskôr svoju tvorbu upriamila na lifestylové články o kráse, zdraví, varení či cestovaní. Popri práci redaktorky sa orientovala aj na jazykové korektúry textov.

V poslednom ročníku štúdia pôsobila na pozícii copywritera v malej reklamnej agentúre Linwe/KRAFT, kde sa zameriavala najmä na problematiku odpadového hospodárstva či bývania a podieľala sa taktiež na kreatívnom vypracovaní jednotlivých zadaní od klientov. 
Kreatívnej oblasti zostáva verná aj vo svojom voľnom čase v podobe maľovania obrazov a fotografovania.
 
Simona Žigová Senior Account Manager „Usmej sa, zajtra bude ešte horšie.“
Ľubor Zámečník, Account Manager Na pozícii Account Manager sa Ľubor v súčasnosti zameriava na klientov z oblasti ekonomiky a televíznych technológií. Okrem toho mal niekoľko rokov na starosti organizačné zabezpečenie a produkčnú koordináciu všetkých projektov, vďaka čomu detailne pozná fungovanie agentúry. 

Ľubor vyštudoval produkciu filmovej a televíznej tvorby na VŠMU v Bratislave. Po ukončení školy sa 8 rokov podieľal na výrobe televíznych reklamných spotov a tvorbe TV programov. Na konci svojho filmového obdobia si vyskúšal prácu vo veľkej reklamnej, ale aj vo vznikajúcej mediálnej agentúre. V oblasti PR má dlhoročnú prax.

Okrem práce ho napĺňajú aj ďalšie aktivity. Zakladal prvý petangový klub na Slovensku a bol  tajomníkom slovenskej federácie tohto pohodového športu. Pohár dobrého vína tiež neodmietne, najradšej si ho vyberá na riadených degustáciách. Rozvoj komunikačných schopností tak má kontinuálne zabezpečený.
Ľubor Zámečník Account Manager „Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“
Adriana Blahová, Account Manager Adriana pracuje v PRime time ako Account Manager a špecializuje sa na B2B klientov.  Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Už počas štúdia začala pracovať ako redaktorka regionálneho portálu v rámci siete global24.sk, neskôr ako šéfredaktorka. 

Po ukončení štúdia pôsobila ako redaktorka showbiznisu v denníku Plus 1 Deň. Neskôr prešla na „druhý breh“, do sveta PR, konkrétne do PR agentúry Botticelli, kde zastávala pozíciu Team Leadera. Počas troch rokov pôsobenia sa venovala najmä produktovej a edukačnej komunikácii.  

Miluje pohyb. Keď nespí, behá, hrá tenis, skáče na trampolíne alebo umelecky tvorí – perom či štetcom. Od roku 2014  je inštruktorkou jumpingu. 
Adriana Blahová Account Manager „Keď má problém riešenie, nemá zmysel robiť si starosti. Ak nemá riešenie, starosti aj tak nepomôžu.“ (Budha) Moja osobná interpretácia: „Taký je fodbal...“
Tatiana Uličná, Junior Account Manager & Copywriter Tatiana vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Popri štúdiu takmer dva roky pracovala v spravodajskej televízii TA3, kde pôsobila na webe a ako pomocná redaktorka. Takisto prispievala do dvoch najväčších denníkov Sme a Pravda. V lifestylovom tíme sa textovo venuje tomu, čo má rada najviac - móde a kráse. Keď je treba, vie sa zamyslieť aj nad serióznejšími témami, napríklad oblasti bankovníctva alebo stavebníctva. Mimo toho zastrešuje komunikáciu s blogermi.

Okrem práce ju momentálne baví dokumentárna literatúra a  všetko francúzske. Potajme sa zaujíma o trvalo udržateľný rozvoj a feministické myslenie. 
Tatiana Uličná Junior Account Manager & Copywriter „Niekedy sú to tie najmenšie rozhodnutia, ktoré navždy zmenia náš život."
 
Alexandra Janogová, Copywriter Saša nastúpila do PRime time v roku 2013 na pozíciu Account Manager pre klienta Sony Mobile. Časom sa ku klientom, ktorých zastrešovala, pripojili značky Bosch, Johnson Controls a Fidelity.  Dnes pre agentúru pracuje ako externistka a Sony Mobile sa pre ňu stal viac-menej srdcovou záležitosťou.

Pre prácu v kreatívnych odvetviach ju predurčilo už štúdium na VŠMU, kde skončila odbor divadelný manažment. Už počas školy pracovala ako produkčná pre divadelné inscenácie, festivaly a menšie divadelné projekty. V roku 2008 nastúpila ako redaktorka/moderátorka do Televízie Pezinok. Súčasne začala pracovať pre filmový festival ARTFILMFEST a o niečo neskôr aj pre festival IFF Bratislava. Istý čas bola na voľnej nohe, pôsobila ako prekladateľka a jazyková redaktorka kníh pre rôzne slovenské vydavateľstvá. Zaujímajú ju nové prístupy ku komunikácii, psychológia efektívnej komunikácie a práca so sociálnymi médiami. Vo voľnom čase rada cestuje, fotí a píše.
Alexandra Janogová Copywriter „Bez ohľadu na to, čo robím, vždy sa snažím, aby mali veci hlbší zmysel.“
Monika Erdöfy, Copywriter & Content Specialist V agentúre PRime time pracuje na pozícii Copywriter & Content Specialist. Zodpovedá za obsah a formu textov, od prvého nápadu po poslednú čiarku. 

K práci v médiách sa dostala už na základnej škole, kedy pôsobila ako moderátorka v banskobystrickom Rádiu Lumen a príležitostne v dabingu vtedajšej STV. Študovala filmovú vedu na VŠMU, po niekoľkých semestroch prešla na masmediálnu komunikáciu FMK UCM v Trnave. Od roku 2007 pracovala ako redaktorka ženského lifestyle webu Wanda.sk, neskôr sa stala šéfredaktorkou pánskeho lifestyle webu Magazin.sk a prispievala rozhovormi a reportážami na spravodajskú stránku Aktualne.sk. Okrem práce v PR agentúre píše pre Playboy, Brejk a ďalšie lifestylové periodiká. Príležitostne rediguje knihy. Keby mohla, lietala by po svete každý druhý týždeň. 
Monika Erdöfy Copywriter & Content Specialist "Logika ťa dovedie z bodu A do bodu B. Predstavivosť ťa dovedie všade."
Drahomíra Stratovová, Economist Manager Ako Economist Manager agentúry PRime time má Dadka na starosti ekonomickú, účtovnú, personálnu a mzdovú agendu.

Dadka študovala na „strojárine“  technicko-informačné služby v Bratislave. Svoje vzdelanie si doplnila dvojročným štúdiom v oblasti ekonomiky – podvojného účtovníctva a personalistiky. Po absolvovaní tejto rekvalifikácie od roku 2001 pracovala v spoločnosti BaSys SK s.r.o., kde získala zručnosti a odborné skúsenosti v tejto oblasti. Do agentúry PRime time nastúpila v roku 2010.

Medzi jej záujmy patrí turistika, dobrá kniha a hudba.
Drahomíra Stratovová Economist Manager „Život nie je o počte nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám berú dych.“
Kontaktujte nás
Ak chcete patriť medzi našich klientov alebo stať sa členom hviezdneho tímu PRime time, kontaktujte nás.
Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×