SK EN

TM-m30: Riešenie spoločnosti Epson pre tlač z tabletových POS

Tlačte účtenky odkiaľkoľvek vďaka možnosti pripojenia k ľubovoľnému zariadeniu a kompaktnému a flexibilnému dizajnu
Tlačte účtenky odkiaľkoľvek vďaka možnosti pripojenia k ľubovoľnému zariadeniu a kompaktnému a flexibilnému dizajnu
 
20. október 2015 – Spoločnosť Epson predstavuje zariadenie TM-m30. Táto kompaktná tlačiareň účteniek sa vyznačuje mobilným pripojením a malými rozmermi, čo predstavuje ideálnu voľbu pre prostredie s tabletovými POS, ako sú ubytovacie zariadenia a špecializované predajne. Zákazníci, ktorí chystajú prechod na systém tabletových POS, aj zákazníci s počítačovými POS ju vidia ako dokonalé riešenie. Ide o jednu z najmenších neprenosných tlačiarní POS na svete, takže ju môžete ľahko umiestniť prakticky kamkoľvek.
 
K zahájeniu tlače stačí málo – jednoduché spárovanie dotykom mobilného telefónu či tabletu s podporou technológie NFC s tlačiarňou TM-m30. Tlač ePOS, integrovaný inteligentný systém tlačiarne, ktorý komunikuje s webovými aplikáciami, umožňuje priamu tlač z ľubovoľného mobilného zariadenia bez nutnosti inštalovať či aktualizovať ovládače a je k dispozícii pre platformy iOS a Android.
 
Robert Matuška, Business Account Manager spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Nová tlačiareň TM-m30 je vďaka svojmu elegantnému, štýlovému a kompaktnému dizajnu ideálnou voľbou pre prostredie s tabletovými POS a dokonale sa hodí do malých a stredných predajní a ubytovacích zariadení, pretože im pomáha zvýšiť pracovnú efektivitu a produktivitu. Rozhranie Ethernet, Bluetooth a Wi-Fi umožňuje jej nasadenie v prakticky ľubovoľnom prevádzkovom prostredí a váš personál tak získa ľahko použiteľné a svižne fungujúce riešenie tlače na požiadanie, ktoré zákazníci ocenia.“

Tlačiareň TM-m30 môžete nainštalovať vo vodorovnej aj zvislej polohe pomocou výmeny jej dvoch krytov a tieto polohy môžete jednoducho a rýchlo meniť. Nový voliteľný displej DM-D30 bol navrhnutý tak, aby dopĺňal moderný dizajn modelu TM-m30. Ďalej máte k dispozícii voliteľný podstavec pre tablet. Spoločnosť Epson tak ponúka kompletné riešenie tabletového POS ako náhradu za tradičné riešenie. Táto tlačiareň je k dispozícii v čiernej a bielej variante a dokáže tlačiť účtenky v niekoľkých stupňoch šedej. Ďalej ponúka pokročilé funkcie tlače grafiky a čiarových kódov, ktoré umožňujú vysokú prispôsobiteľnosť účteniek, vrátane jednoduchého pridávania log a propagačných oznámení. To všetko máte k dispozícii spoločne s vysokou kvalitou tlače, ktorú od jednotky medzi výrobcami tlačiarní POS očakávate.
 
Tlačiareň TM-m30 bude k dispozícii od novembra za cenu od 225 EUR bez DPH.
 
Hlavné vlastnosti:
 • Elegantná, kompaktná a štýlový dizajn
 • Flexibilná možnosť inštalácie – vo vodorovnej aj zvislej polohe
 • Párovanie pomocou funkcie NFC a čiarových kódov
 • Funkcia Tlač ePOS2 umožňujúca priamu tlač z AKÉHOKOĽVEK mobilného zariadenia bez nutnosti inštalovať, či aktualizovať ovládače
 • Rýchlosť tlače až 200 mm/s
 • Šírka papiera max. 80 mm
 • Tlač účteniek špičkovej kvality
 • Tlač čiarových kódov 1D a 2D
 • Jednoduché vkladanie papiera
 • Priemer rolky papiera 83 mm
 • Možnosť dokúpenia voliteľného displeja pre zákazníkov (DM-D30) a podstavca pre tablet
 • Možnosť dokúpenia sady pre montáž na stenu
 • Funkcia úspory papiera
 • Certifikácia Energy Star
 • Sada SDK funkcie Tlač ePOS dostupná pre platformy iOS, Android a Windows (stolné počítače aj mobilné zariadenia)
 
O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredný svetový dodávateľ inovatívnych riešení pre kancelárie, domácnosti, obchodné podniky a priemyslové prevádzky, ktoré sa snažia neustále prekonávať očakávania svojich zákazníkov. Ponúka široký sortiment produktov od atramentových tlačiarní, tlačových systémov a projektorov 3LCD až po priemyselné roboty, inteligentné okuliare a snímacie systémy a využíva originálne kompaktné, úsporné a vysoko presné technológie.
Skupina Epson vedená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corporation zamestnáva viac ako 73 000 ľudí v 94 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.

http://global.epson.com/
O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 700 ľudí a vo fiškálnom roku 2013 zaznamenala obrat 1 517 miliónov eur. http://www.epson.eu

Environmentálna vízia 2050  
http://eco.epson.com/
 

Galéria

001z0815_pictures_hires_en_int_tm-m30_bk_frontpape
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×