SK EN

Úplná dokonalosť: Nový Moto Z Play spolu s Hasselblad True Zoom

Lenovo predstavilo nového člena rodiny Moto Z - Moto Z Play, ako aj Hasselblad True Zoom
Bratislava, 2. september 2016 – Prostredníctvom Moto Mods sme vstúpili do novej éry mobilných technológií. Keď svoj smartfón viete premeniť presne na to, čo potrebujete, možnosti sú nekonečné.

Náš rad Moto Mods už zahŕňa reproduktor JBL SoundBoost, ktorý by ste mali mať na párty vždy so sebou, projektor Insta-Share, vďaka ktorému môžete obsah zdieľať tak, ako chcete a tiež extra batériu od Incipio, aby ste nikdy nezostali bez šťavy, keď svoj smartfón najviac potrebujete.

Ale to bol len začiatok.

Vieme, že mobilné fotenie je dôležité pre všetkých spotrebiteľov. Momentky zachytené na cestách a v pohybe patria medzi tie najvzácnejšie spomienky. Práve preto posúvame zážitok z fotenia smartfónom na ďalšiu úroveň prostredníctvom zoom režimu Moto Mods Hasselblad True Zoom. Vďaka našej spolupráci s legendárnou fotografickou značkou Hasselblad ponúkneme pokrokové snímacie možnosti - ako napríklad 10-násobný optický zoom a RAW fotenie – sú realitou už aj v mobile.

Predstavujeme tiež nového člena rodiny Moto Z - Moto Z Play. Je vybavený batériou s doteraz najdlhšou výdržou a je pripojiteľný k Moto Mods, vďaka čomu máte ešte viac možností vybrať si telefón, ktorý najlepšie napĺňa vaše potreby, s technológiou, na ktorej vám najviac záleží.

Moto Z Play: Najlepšia batéria, nekonečné možnosti 
Moto Z Play ponúka tenký a ľahký dizajn s pevným hliníkovým rámom a elegantnou sklenenou zadnou stranou, ktorý prináša až 50-hodinovú výdrž batérie, a to vďaka Moto batérii s doteraz najdlhšou výdržou, ktorá vám umožňuje hrať sa aj celé dni bez potreby dobíjania. Vyčerpali ste svojich 50 hodín? Žiaden problém - s rýchlym nabíjaním TurboPower budete fungovať ďalších 9 hodín len za 15 minút v nabíjačke.

Moto Z Play ponúka osemjadrový 2.0 GHz procesor s ultra plynulým výkonom, úžasný 5.5” 1080p HD Super AMOLED displej a 3GB RAM pamäte, aby ste mohli hrať hry, streamovať videá a robiť viac vecí naraz, a to bez najmenšieho zaváhania. Robte nádherne ostré fotky - vo dne či v noci - so 16MP fotoaparátom s laserovým automatickým zaostrovaním a vďaka širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom plynule prejdete zo selfie záberov na skupinové fotky.

Smartfon Moto Z Play bude na Slovensku dostupný v cene od 499 EUR v priebehu októbra u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
 
Moto Mods: Hasselblad True Zoom
Spoločnosti Hasselblad a Lenovo sa spojili v úsilí vytvoriť zobrazovací zážitok, ktorý úplne transformuje mobilné fotografovanie. Od roku 1941 Hasselblad stojí v popredí odvetvia zobrazovacích technológií. Meno Hasselblad je na celom svete synonymom tých najkvalitnejších fotografických zariadení. Niektoré z najikonickejších záberov v histórii boli zhotovené fotoaparátmi Hasselblad, od prvých fotiek na Mesiaci, až po známy obal albumu Abbey Road skupiny The Beatles. Tento rok Hasselblad prináša svoj jedinečný, ikonický dizajn a zobrazovacie technológie aj do mobilného priestoru.

Pokrokové zobrazovacie schopnosti môžete svojmu telefónu dodať za okamih. Môže tvoriť a zdieľať tak, ako nikdy predtým. Vďaka 10x optickému zoomu a xenónovému blesku sa môžete zamerať len na fotenie - osvetlenie a vzdialenosť už nikdy nebudú stáť v ceste dokonalému záberu.

Môžete očakávať ešte lepšiu kontrolu a flexibilitu vďaka schopnosti fotiť vo formáte  RAW. Navyše je tu fyzické tlačidlo spúšte a ovládanie zoomu, ktoré zabezpečia skvelú manipuláciu. Chcete ďalší bonus? Dostanete tiež bezplatný prístup k Hasselblad softvéru Phocus, pre zjednodušenie vykonávania úprav a výstupy v najvyššej kvalite.

V neposlednom rade sa môžete o svoje nádherné výsledky podeliť s rodinou a priateľmi, aj keď sa nachádzate uprostred diania, a to vďaka automatickému ukladaniu a neobmedzenému voľnému úložisku v pôvodnej kvalite na najbližšie dva roky s aplikáciou Google Photos.

Hasselblad True Zoom bude na Slovensku dostupný v cene od 299 EUR v priebehu októbra u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook, Twitter (@Lenovo), Instagram alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.

 

Galéria

MotoZPlay_FrontBackCombo.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×