SK EN

Užite si babie leto s ORIGINALnymi drinkami

Posledné teplé a slnečné dni tohto roku sa pomaly míňajú. Neváhajte a využite ich naplno.
Letným párty, ktoré sa ťahajú do hlbokých tropických nocí už odzvonilo, ale ešte stále je čas si vychutnať posledné teplé dni tohto roku. Zavolajte si zopár priateľov na príjemné posedenie na terase alebo v záhrade. Hriať vás budú posledné teplé lúče slnka, huňaté deky a zvnútra vás zohrajú originálne drinky vašej prípravy.

KBOriginal Espresso je drink, ktorý môžete pripraviť na studeno, ale aj na horúco. Studenú verziu pripravíte tak, že kávou zalejete kocky ľadu pripravené v pohári na drink. Tá sa rýchlo ochladí. Potom ju môžete zaliať šotom Karpatského brandy Original a tonikom. Ak nie ste fanúšikom toniku, môžete ho nahradiť sladkou smotanou. Horúcu verziu tohto drinku zase pripravíte tak, že vynecháte ľad.
S Karpatským brandy Original môžete počas jesene nielen očariť chuťové bunky vašich priateľov, ale aj ich ušné bubienky. Od 1. októbra do 31. novembra prebieha súťaž s Karpatským brandy Original, v ktorej môžete každý týždeň vyhrať prenosný párty reprák Panasonic. Stačí kupovať Karpatské brandy Original, registrovať pokladničné bločky na webe a mať šťastie. Zároveň je v hre aj špeciálna výhra – exkurzia do sveta brandy. Viac o súťaži sa dozviete na www.karpatskebrandy.sk.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×