SK EN

Valentínske inšpirácie – čo kupujú najčastejšie Slováci svojim polovičkám?

Sviatok zamilovaných sa každoročne teší obľube mnohých párov. Tie si v tento deň vyznávajú lásku milými pozornosťami. Overenými darčekmi sú aj tento rok parfumy, šperky či spodné prádlo.  
Bratislava 1. februára – Už len dva týždne majú Slováci na to, aby mohli prekvapiť svoje polovičky darčekom a spoločne tak osláviť sviatok všetkých zamilovaných – Valentín. Aj vy premýšľate nad tým, čo darovať polovičke? Podľa najväčšieho nákupného portálu a porovnávača cien Heureka sa aj pri takýchto nákupoch zákazníci s dôverou obracajú na e-shopy. Dôvod je jasný – pestrá ponuka, pohodlnosť nákupu a rýchlosť dodania tovaru.
Klasika, ktorou nič nepokazíte
„Tohtoročný Valentín sa bude niesť v znamení darčekov, s ktorými nič nepokazíte. Svoje polovičky môžete aj v tomto roku potešiť výberom voňavého parfumu či šperku,“ hovorí obsahová manažérka porovnávača cien Heureka Alexandra Čermáková. Kým v rámci kategórie šperkov vyhrávajú najmä klasické a snubné prstene, náramky či náhrdelníky, kategória parfumov je skutočne pestrá. Inšpirovať sa môžete aj rebríčkom parfumov, ktoré Heureka zostavuje podľa preferencií zákazníkov.
Top 10 produkty z kategórie parfumov:
  1. Chloé Chloé
  2. Paco Rabanne 1 Million
  3. Chanel Coco Mademoiselle
  4. Lanvin Eclat D´Arpege
  5. Davidoff Silver Shadow
  6. Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme
  7. Christian Dior Sauvage
  8. Christian Dior Fahrenheit
  9. Hugo Boss No.6 Bottled
  10. Salvatore Ferragamo Incanto Shine
Valentín so šteklivým nádychom
V prípade, že patríte medzi tých, ktorí si chcú tento sviatok trochu okoreniť, svoju polovičku môžete potešiť aj spodným prádlom či tovarom z kategórie erotiky. „Slováci oceňujú v prípade takýchto nákupov nielen široký výber tovaru, ale predovšetkým diskrétnosť, ktorá je zaručená,“ dodáva na záver Alexandra Čermáková.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×