SK EN

Zoznámte sa s multimediálnou novinkou Lenovo VIBE K5 Note

Predstavujeme Lenovo VIBE K5 Note – multimediálne zariadenie stvorené pre zábavu, s obrovským displejom a za bezkonkurenčnú cenu
Bratislava, 6. júla 2016 – Spoločnosť Lenovo spustila začiatkom júla 2016 predaj novinky Lenovo VIBE K5 Note, a to hneď vo dvoch verziách. Môžete sa tešiť na štýlový smartfón s telom z brúseného kovu a úžasným výkonom, ktorý posúva multimediálny zážitok do nových rozmerov.

Stvorený pre multimédiá
Lenovo VIBE K5 Note ponúkne obrovský 5,5“ displej s rozlíšením Full HD, širokým pozorovacím uhlom a IPS technológiou. V kombinácii so stereofónnym reproduktorom a technológiou Dolby Atmos® so špičkovým kodekom Wolfson WM8281 získate štýlový smartfón, s ktorým si viete kedykoľvek a kdekoľvek užiť jedinečný hudobný alebo filmový zážitok.

Vďaka 64-bitovému osemjadrovému procesoru Helio P10, grafike Mali T860 MP2 a veľkej 3 GB pamäti si užijete plynulé používanie bez zaváhania, a to aj pri najnovších hrách, náročných aplikáciách a filmoch. Veľkokapacitná 3 500 mAh s vami vydrží bez problémov po celý deň, a to bez toho, aby ste sa museli obmedzovať v tom, čo máte najradšej. Navyše s pripojením k ultrarýchlej 4G sieti zaistí, že tento smartfón so systémom Android splní doslova všetky vaše nároky v oblasti multimédií.
 

O dotyk lepší
Lenovo VIBE K5 Note Fingerprint je lepšie vybavený brat. So svojou dvojičkou zdieľa nielen svoj zovňajšok, ale aj väčšinu hardvéru. Navrch má v prípade úložného priestoru, kde v porovnaní s lacnejšou verziou ponúka nie 16 GB, ale až 32 GB. K dispozícii tak máte až dvojnásobok miesta na obľúbenú hudbu, filmy a fotky. Obe verzie sú rozšíriteľné až o 128 GB prostredníctvom microSD karty.

Obrovským benefitom Lenovo VIBE K5 Note Fingerpint je už z názvu vychádzajúca prítomnosť čím ďalej, tým viac obľúbenej čítačky odtlačkov prstov. Dostaňte sa k obsahu svojho smartfónu jednoduchým priložením prsta a užívajte si jedinečný multimediálny zážitok.

Cena a dostupnosť 
Modely Lenovo VIBE K5 Note a VIBE K5 Note Fingerprint sú dostupné u autorizovaných predajcov v oboch farebných prevedeniach – strieborná Platinum Silver a zlatá Champagne Gold – za odporúčané ceny 209 EUR a 249 EUR s DPH. 

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook, Twitter (@Lenovo), Instagram alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.

Galéria

KoleosII_Gold_Standard_04.jpg
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×