SK EN

Zoznámte sa s očarujúcim Lenovo VIBE K5 Plus

Predstavujeme Lenovo VIBE K5 Plus – navrhnutý pre zábavu a očarenie, za oveľa nižšiu cenu
Bratislava – 23. február 2016: Spoločnosť Lenovo predstavila na podujatí Mobile World Congress® dva úplne nové smartfóny VIBE K5 Plus a VIBE K5.
 
 
Zjednodušenie zážitkov zo zábavy pri potulkách svetom

Nadšenci hudby a zábavy ocenia vynikajúci výkon a skvelé funkcie smartfónu Lenovo VIBE K5 Plus. Prináša 5” širokouhlý FHD displej, osemjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 616, ako aj 2750mAh batériu vymeniteľnú užívateľom a zabudovanú 16GB pamäť (rozšíriteľná podpora úložiska až do 32GB) a zabezpečuje tak pohlcujúce, rýchle a neprerušované multimediálne zážitky, kedykoľvek chcete.
Zbavte sa slúchadiel a prepnite na plnohodnotný zvuk reproduktorov. Lenovo VIBE K5 Plus s jasným zvukom technológie Dolby Atmos® a duálnymi zadnými reproduktormi zabezpečuje pozoruhodnú kvalitu zvuku, vďaka čomu si užívatelia môžu vychutnávať filmy, hry a hudbu s plnohodnotným, krištáľovo čistým stereo ozvučením.
 
 
Svetlá, kamera, akcia

Keďže vieme, že zachytávanie kľúčových okamihov s celým "štábom" je pre VIBE užívateľov dôležité, smartfón Lenovo VIBE K5 Plus sme vybavili 13MP zadnou kamerou s automatickým zaostrovaním a LED bleskom a prednou 5MP kamerou pre dokonalé zábery. A navyše, predinštalovali sme sem aj celú škálu pracovných a sociálnych aplikácií ako napr. SHAREit, SNAPit, Guvera Music a ďalšie, aby ste mohli bez problémov a plynule zdieľať obsah na sociálnych sieťach a streamovať svoje zážitky.
 Smartfón sa môže popýšiť elegantnou hliníkovou povrchovou úpravou, má hrúbku len 8,2mm a hmotnosť len 142g - a je dostupný v dvoch farbách, platinovej striebornej a šampanskej zlatej - so smartfónom Lenovo VIBE K5 Plus ste pripravený na detailný záber.
 
Lenovo VIBE K5 Plus (tiež predávaný pod názvom Lenovo K5 Plus) bude na Slovensku dostupný od marca v cene od 209 EUR.
 
Dostupný je tiež model Lenovo VIBE K5 (predávaný aj ako Lenovo K5) s 5” HD displejom a osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™ 415. Cena tohto modelu je od 189 EUR.
 
 
             
O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 46 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou Yoga), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook or Twitter @Lenovo) alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×