SK EN

Tím

Martin Mazag, Managing Director Ako Managing Director agentúry PRime time sa Martin venuje tvorbe komunikačných stratégií, koordinovaniu medzinárodných projektov a supervízii kľúčových klientov.  

Martin vyštudoval žurnalistiku na FF UK v Bratislave. Od roku 1993 pracoval v rôznych printových médiách, od roku 1994 bol mediálnym poradcom ochranárskych organizácií SZOPK, Greenpeace a Energia 2000. Viac ako 15 rokov bol členom manažmentu a šéfredaktorom Stratégií – jediného odborného periodika o reklame, marketingu a médiách na Slovensku. Je členom mnohých medzinárodných porôt na prestížnych reklamných festivaloch doma aj v zahraničí, pôsobí ako spoluorganizátor národnej kreatívnej súťaže Zlatý klinec. Dlhodobo sa venuje spoločenskej zodpovednosti firiem (CSR) a s nadšením sleduje komunikačné, marketingové a digitálne trendy.
Martin Mazag Managing Director „Milujem kreativitu, komunikáciu a ľudí. Teda niektorých.“
Elena Maslová, Executive Director Elena pôsobí ako supervízor klientov pre slovenský i český trh a zodpovedá za nastavenie spolupráce s novými klientmi, vrátane medzinárodných projektov zo siete Weber Shandwick. Popri odbornej činnosti sa podieľa na manažovaní interných procesov agentúry.

Po štúdiu na Škole úžitkového výtvarníctva J. Vydru v Bratislave dosiahla magisterský titul v špecializácii marketingová komunikácia na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Do PRime time prišla zo spoločnosti Mediatel, kde z pozície Communication & PR Manager pracovala na ATL i BTL projektoch značky ZlatéStránky.sk. Predtým pracovala ako Sales Manager v spoločnosti MediaBox a B2B predaju sa venovala i v ďalších spoločnostiach. Spojenie efektívnej komunikácie a kreativity aj v súčasnosti presadzuje v inovatívnych PR riešeniach. Zaujíma sa o nové trendy v komunikácii, obzvlášť s využitím sociálnych experimentov a tzv. branded contentu. Obľubuje výtvarné umenie, žúry, tanec a jej špeciálnou „úchylkou“ je realitný trh.
Elena Maslová Executive Director „Pragmatická perfekcionistka s bohémskou dušou.“
Silvia Paprancová, Team Leader & Senior PR Consultant Silvia pracuje na pozícii Team Leader pre lifestyle.  Venuje sa supervízii a komplexnému riešeniu media relations, event manažmentu a ďalším PR projektom.

Silvia vyštudovala marketing a manažment na EUBA. Má 17-ročné skúsenosti s prácou v médiách, v reklame a hlavne v PR, ktoré získala prácou v rôznych renomovaných agentúrach, ako sú MONARCH, Ogilvy PR ČR, ale aj v médiách TV Markíza a Rádio Expres. Ako dramaturgička a producentka osobne vytvorila viaceré televízne a rozhlasové projekty v STV, TV Markíza, FUN Rádiu, Okey...

V uplynulých rokoch sa venovala hlavne media relations a event manažmentu. Autorsky vytvorila a realizovala  špeciálne projekty, ako napríklad ABSOLUT ART SLOVAKIA, pre klienta Unilever PR kampaň DOVE pre ženy, pre HVB Bank exkluzívne rádio promo „Miliónová bankovka“ a mnohé ďalšie. Realizovala na kľúč eventy i tlačové konferencie pre Rádio Expres, ČSOB, ABSOLUT, Veuve Clicquot, Porsche Slovakia, vydavateľstvo 7 Plus či Nestlé. Zaujíma sa o dianie v kultúre, realizovala mediálne a PR kampane pre Divadlo Nová scéna.
Silvia Paprancová Team Leader & Senior PR Consultant „Milujem svoju prácu a to, že neustále môžem vytvárať a zároveň učiť sa nové veci.“
Kristína Kohútová, Team Leader & Senior PR Consultant V agentúre PRime time pracuje ako Team Leader primárne pre B2B klientov. Vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského a masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Jej prvým zamestnaním bola pozícia redaktorky v agentúre SITA, kde pracovala 5 rokov a jej srdcovkou bola diplomacia, rozvojová pomoc a filantropia. „Na druhú stranu“ prešla na pozíciu tlačovej tajomníčky na Ministerstve zahraničných vecí SR. Po odchode zo štátnej služby pokračovala aj naďalej v oblasti PR – dva roky sa venovala produktovej, korporátnej a krízovej komunikácii v agentúre Botticelli. Dnes okrem práce rada relaxuje pri filmoch a seriáloch alebo knihách, ktoré príležitostne aj rediguje. Baví ju cestovanie nielen po svete, ale aj okolí. Miluje bojové športy, venuje sa thajskému boxu a taekwondu. Počas svojej profesionálnej kariéry zistila, že najviac si ulietava na organizácii rozličných eventov.
Kristína Kohútová Team Leader & Senior PR Consultant „Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...“ – veď treba myslieť pozitívne! Alebo ešte aj staré známe všetkých PR-istov – „Kde je vôľa, tam je cesta!“
 
Katarína Pekaríková, Team Leader & PR Consultant
Katarína Pekaríková Team Leader & PR Consultant „Nebojte sa dokonalosti – nikdy ju nedosiahnete.“ – Salvador Dali
Katarína Zemanová, Content Team Leader & Senior PR Consultant Katarína sa stala súčasťou tímu PRime time v decembri 2016. V agentúre rozbieha, vedie a rozširuje contentové oddelenie. Zároveň sa s láskou stará o jedného z kľúčových klientov, Philip Morris Slovakia.  

Zásadné skúsenosti získala počas siedmich rokov v Zozname ako senior sales & product manager pre pracovný portál Kariera.sk. Starala sa o kľúčových klientov, komunikovala s médiami a významne sa podieľala na raste portálu i na rozbehu sesterskej Karierainfo.sk.

Katarína miluje atmosféru kín bez popcornu, filmovú hudbu, západy Slnka, cestovanie do neznáma a nadovšetko svoje deti.
Guilty pleasure: Americké béčkové filmy a excelovské tabuľky.
 
Katarína Zemanová Content Team Leader & Senior PR Consultant „Slnko vyjde každý deň, hoci ho nie vždy vidíme.“
Ľubor Zámečník, PR Consultant Na pozícii Senior Account Manager sa Ľubor v súčasnosti zameriava na klientov z oblasti bankového, finančného a zbrojárskeho sektora. Okrem toho mal niekoľko rokov na starosti organizačné zabezpečenie a produkčnú koordináciu všetkých projektov, vďaka čomu detailne pozná fungovanie agentúry. 

Ľubor vyštudoval produkciu filmovej a televíznej tvorby na VŠMU v Bratislave. Po ukončení školy sa 8 rokov podieľal na výrobe televíznych reklamných spotov a tvorbe TV programov. Na konci svojho filmového obdobia si vyskúšal prácu vo veľkej reklamnej, ale aj vo vznikajúcej mediálnej agentúre. V oblasti PR má dlhoročnú prax.

Okrem práce ho napĺňajú aj ďalšie aktivity. Zakladal prvý petangový klub na Slovensku a bol tajomníkom slovenskej federácie tohto pohodového športu. Pohár dobrého vína tiež neodmietne, najradšej si ho vyberá na riadených degustáciách. Rozvoj komunikačných schopností tak má kontinuálne zabezpečený.
 
Ľubor Zámečník PR Consultant „Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“
Peter Potočný, Account Manager Peter získal prvú skúsenosť s médiami v umeleckej agentúre Krištáľové krídlo, kde okrem organizácie televíznych prenosov zabezpečoval aj ich medializáciu. Popri tom pracoval ako asistent produkcie na rôznych  projektoch pre RTVS.

Vyskúšal si tiež úlohu manažéra luxusného módneho butiku, ktorý na trh uviedol a staral sa o jeho PR. Následne pracoval 4 roky ako Account manager v oblasti eventov.

Baví ho tvorivá práca v prijemnom kreatívnom kolektíve. Oboje našiel v agentúre PRime time.
 
Peter Potočný Account Manager „Mám veľmi jednoduchý vkus. Uspokojím sa vždy s tým najlepším.“ - Oscar Wilde
 
Žofia Hrebíčková, Account Manager V agentúre PRime time pracuje ako Account Manager pre klientov rôznych zameraní. Vyštudovala marketingovú komunikáciu na Univerzite Tomáše Bati v Zlíne a svoje nadobudnuté vedomosti aktívne využívala už počas školy ako eventová manažérka. Jej prvým skutočným zamestnaním bola pozícia account executive v reklamnej agentúre Leo Burnett Praha, kde sa naučila všetko, čo sa v škole naučiť nedá. Volanie domova ju priviedlo do Bratislavy, kde ďalej kultivovala svoje manažérske schopnosti pre klientov z oblastí telekomunikácií, realitného developmentu, poisťovníctva, ale aj lokálnych výrobcov zdravých keksíkov, v reklamných agentúrach Oliver a Istropolitana Ogilvy.
K prechodu od reklamy k PR ju priviedla láska k textu, ktorá sa prejavuje najmä nadšením pre fantasy a sci-fi literatúru. Popri práci píše knižný blog, články o cestovaní, venuje sa bojovým športom a prehnane sa stará o svoju mačku.
Žofia Hrebíčková Account Manager “Vlny nezastavíš. Ale môžeš sa naučiť surfovať.”
Kamila Kolivošková, Account Manager Kamila is currently getting her know-how in PR. She studied environmental management and her knowledge is based on her experience in organizational and managerial tasks from her previous employment. She is also interested in sustainability.
She loves disappearing her friends during hikes or getting out of reality in good drama movie. She also loves lecturing about everything eco and hates disposable plastics.
Her favourite part of the job is assuming the role of manager during events.
Kamila Kolivošková Account Manager "Najabsurdnejšie a najbláznivejšie nádeje a sny sa niekedy stávajú príčinou mimoriadneho úspechu." Robert Strauss
Ivana Drábová, Copywriter&Content Specialist Ivana pracuje v agentúre ako copywriter. Tvorí obsah pre B2B i lifestyle segment. Externe vyštudovala marketingovú komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda, popri škole stážovala a pracovala v rôznych reklamných agentúrach. Naposledy pôsobila v digitálnej agentúre Elite Solutions ako copywriter pre tvorbu textov v online prostredí – texty pre weby, newslettre, blogy či rôzne formy bannerov, príležitostne i sociálne siete. Vždy ju ale viac bavilo písanie článkov, ktoré tvorila pre rôznych klientov ako freelancer. Má rada slovné hračky, potrpí si na spisovnú slovenčinu a správne umiestnené čiarky vo vete.

Vo voľnom čase sa venuje s priateľmi swingovej tanečnej škole B-Swing, ktorú spoluzaložila. Na starosti má obsah pre sociálne siete, web a všetko, čo treba otextovať. Podieľa sa aj na organizácii tematických eventov. Odkedy si pamätá, píše básne, texty piesní a blogové články, ktoré nepravidelne publikuje. Často ju nájdete v kaviarni s dobrou knihou alebo vínom.
 
Ivana Drábová Copywriter&Content Specialist Nehovor, že to nejde. Radšej povedz, že to zatiaľ nevieš. – Tomáš Baťa
Šimon Betina, Copywriter&Content Specialist Šimon je súčasťou agentúry od roku 2018. Špecializuje sa na projekty s medzinárodným a sociálnym presahom.

Vyštudoval English with Creative Writing na University of Aberdeen. Popri štúdiu pôsobil v agentúre Seesame, kde pričuchol snáď ku všetkým aspektom PR oblasti. Okrem toho spolupracoval aj s časopisom .týždeň, pre ktorý nielen prekladal zahraničné články, ale písal aj svoje vlastné.

Vo voľnom čase sa vášnivo venuje tvorbe a konzumácii literatúry a občas si chodieva aj zabehať.
 
Šimon Betina Copywriter&Content Specialist „Sloboda nie je nič iné, ako šanca byť lepším.“ Albert Camus
 
Monika Hajko, PR Consultant V agentúre PRime time pracuje ako PR Consultant pre klientov rôznych zameraní. Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite Sv. Cyrila a Metoda v Trnave a svoje nadobudnuté vedomosti aktívne využívala už počas školy ako eventová manažérka.

Počas svojej 12-ročnej pracovnej kariéry sa venovala najmä marketingu a eventom pre spoločnosti PWC, Fincentrum a neskôr sa zamerala na oblasť PR, kde začínala v spoločnosti TIME.IS communication. Získala tu cenné skúsenosti s komunikáciou s médiami, krízovou komunikáciou a s tvorbou PR stratégie pre spoločnosti VUJE a ŽSR.

Baví ju grafika a kreatíva. Vo voľnom čase sa venuje turistike, lyžovaniu, jachtingu a rada si zájde do divadla, alebo pozerá kvalitné dokumenty, prostredníctvom ktorých má precestovaný pomaly celý svet. Jej snom je opäť sa vrátiť do Himalájí a zrealizovať svoje horolezecké ciele.
 
Monika Hajko PR Consultant V jednoduchosti je krása.
Silvia Turcerová, Graphic Designer Silvia pracuje v agentúre ako grafická dizajnérka na contentovom oddelení. Ako jediná grafička v PRime time má na starosti všetky vizuálne výstupy pre klientov.
 
Vyštudovala marketingovú komunikáciu v Trnave, kde počas piatich rokoch získala znalosti aj z grafického dizajnu. Doteraz pôsobila ako freelancerka a to nielen ako grafička, ale aj ako fotografka. Za najužitočnejšiu pracovnú skúsenosť považuje spoluprácu s žilinským hokejovým klubom.
 
Vo voľnom čase ju môžete stretnúť na hokejovom alebo futbalovom štadióne s fotoaparátom v ruke. Športová fotografia je jej najväčšia vášeň. Okrem toho nepohrdne dobrou knihou, miluje skúšať nové recepty a občas svoju kreativitu prenesie štetcom na plátno.
Silvia Turcerová Graphic Designer "Na konci všetko dobre dopadne. Ak to dobre nedopadlo, tak potom ešte nie je koniec." John Lennon
Drahomíra Stratovová, Economist Manager Ako Economist Manager agentúry PRime time má Dadka na starosti ekonomickú, účtovnú, personálnu a mzdovú agendu.

Dadka študovala na „strojárine“  technicko-informačné služby v Bratislave. Svoje vzdelanie si doplnila dvojročným štúdiom v oblasti ekonomiky – podvojného účtovníctva a personalistiky. Po absolvovaní tejto rekvalifikácie od roku 2001 pracovala v spoločnosti BaSys SK s.r.o., kde získala zručnosti a odborné skúsenosti v tejto oblasti. Do agentúry PRime time nastúpila v roku 2010.

Medzi jej záujmy patrí turistika, dobrá kniha a hudba.
Drahomíra Stratovová Economist Manager „Život nie je o počte nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám berú dych.“
Kontaktujte nás
Ak chcete patriť medzi našich klientov alebo stať sa členom hviezdneho tímu PRime time, kontaktujte nás.
Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×