SK EN

Tím

Martin Mazag, Managing Director Ako Managing Director agentúry PRime time sa Martin venuje tvorbe komunikačných stratégií, koordinovaniu medzinárodných projektov a supervízii kľúčových klientov.  

Martin vyštudoval žurnalistiku na FF UK v Bratislave. Od roku 1993 pracoval v rôznych printových médiách, od roku 1994 bol mediálnym poradcom ochranárskych organizácií SZOPK, Greenpeace a Energia 2000. Viac ako 15 rokov bol členom manažmentu a šéfredaktorom Stratégií – jediného odborného periodika o reklame, marketingu a médiách na Slovensku. Je členom mnohých medzinárodných porôt na prestížnych reklamných festivaloch doma aj v zahraničí, pôsobí ako spoluorganizátor národnej kreatívnej súťaže Zlatý klinec. Dlhodobo sa venuje spoločenskej zodpovednosti firiem (CSR) a s nadšením sleduje komunikačné, marketingové a digitálne trendy.
Martin Mazag Managing Director „Milujem kreativitu, komunikáciu a ľudí. Teda niektorých.“
Elena Maslová, na materskej dovolenke Elena pôsobí ako supervízor klientov pre slovenský i český trh a zodpovedá za nastavenie spolupráce s novými klientmi, vrátane medzinárodných projektov zo siete Weber Shandwick. Popri odbornej činnosti sa podieľa na manažovaní interných procesov agentúry.

Po štúdiu na Škole úžitkového výtvarníctva J. Vydru v Bratislave dosiahla magisterský titul v špecializácii marketingová komunikácia na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Do PRime time prišla zo spoločnosti Mediatel, kde z pozície Communication & PR Manager pracovala na ATL i BTL projektoch značky ZlatéStránky.sk. Predtým pracovala ako Sales Manager v spoločnosti MediaBox a B2B predaju sa venovala i v ďalších spoločnostiach. Spojenie efektívnej komunikácie a kreativity aj v súčasnosti presadzuje v inovatívnych PR riešeniach. Zaujíma sa o nové trendy v komunikácii, obzvlášť s využitím sociálnych experimentov a tzv. branded contentu. Obľubuje výtvarné umenie, žúry, tanec a jej špeciálnou „úchylkou“ je realitný trh. 

V súčasnosti si užíva voľno na materskej dovolenke.
Elena Maslová na materskej dovolenke „Pragmatická perfekcionistka s bohémskou dušou.“
Silvia Paprancová, Team Leader Silvia pracuje na pozícii Team Leader pre lifestyle.  Venuje sa supervízii a komplexnému riešeniu media relations, event manažmentu a ďalším PR projektom.

Silvia vyštudovala marketing a manažment na EUBA. Má 17-ročné skúsenosti s prácou v médiách, v reklame a hlavne v PR, ktoré získala prácou v rôznych renomovaných agentúrach, ako sú MONARCH, Ogilvy PR ČR, ale aj v médiách TV Markíza a Rádio Expres. Ako dramaturgička a producentka osobne vytvorila viaceré televízne a rozhlasové projekty v STV, TV Markíza, FUN Rádiu, Okey...

V uplynulých rokoch sa venovala hlavne media relations a event manažmentu. Autorsky vytvorila a realizovala  špeciálne projekty, ako napríklad ABSOLUT ART SLOVAKIA, pre klienta Unilever PR kampaň DOVE pre ženy, pre HVB Bank exkluzívne rádio promo „Miliónová bankovka“ a mnohé ďalšie. Realizovala na kľúč eventy i tlačové konferencie pre Rádio Expres, ČSOB, ABSOLUT, Veuve Clicquot, Porsche Slovakia, vydavateľstvo 7 Plus či Nestlé. Zaujíma sa o dianie v kultúre, realizovala mediálne a PR kampane pre Divadlo Nová scéna.
Silvia Paprancová Team Leader „Milujem svoju prácu a to, že neustále môžem vytvárať a zároveň učiť sa nové veci.“
Kristína Kohútová, Team Leader V agentúre PRime time pracuje ako Team Leader primárne pre B2B klientov. Vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského a masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Jej prvým zamestnaním bola pozícia redaktorky v agentúre SITA, kde pracovala 5 rokov a jej srdcovkou bola diplomacia, rozvojová pomoc a filantropia. „Na druhú stranu“ prešla na pozíciu tlačovej tajomníčky na Ministerstve zahraničných vecí SR. Po odchode zo štátnej služby pokračovala aj naďalej v oblasti PR – dva roky sa venovala produktovej, korporátnej a krízovej komunikácii v agentúre Botticelli. Dnes okrem práce rada relaxuje pri filmoch a seriáloch alebo knihách, ktoré príležitostne aj rediguje. Baví ju cestovanie nielen po svete, ale aj okolí. Počas svojej profesionálnej kariéry zistila, že najviac si ulietava na organizácii rozličných eventov.
Kristína Kohútová Team Leader „Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...“ – veď treba myslieť pozitívne! Alebo ešte aj staré známe všetkých PR-istov – „Kde je vôľa, tam je cesta!“
 
Katarína Zemanová, Content Team Leader Katarína sa stala súčasťou tímu PRime time v decembri 2016. V agentúre rozbieha, vedie a rozširuje contentové oddelenie. Zároveň sa s láskou stará o jedného z kľúčových klientov, Philip Morris Slovakia.  

Zásadné skúsenosti získala počas siedmich rokov v Zozname ako senior sales & product manager pre pracovný portál Kariera.sk. Starala sa o kľúčových klientov, komunikovala s médiami a významne sa podieľala na raste portálu i na rozbehu sesterskej Karierainfo.sk.

Katarína miluje atmosféru kín bez popcornu, filmovú hudbu, západy Slnka, cestovanie do neznáma a nadovšetko svoje deti.
Guilty pleasure: Americké béčkové filmy a excelovské tabuľky
 
Katarína Zemanová Content Team Leader „Slnko vyjde každý deň, hoci ho nie vždy vidíme.“
Simona Paľovčíková, Senior Account Manager Simona pôsobí v našej agentúre na pozícii senior account managera. Patrí medzi najzodpovednejších členov nášho tímu. S radosťou a zanietením sa stará o svojich klientov CCC a Naturamed, v nedávnej minulosti to boli aj Heureka, GEFCO, Sony či UNICEF.

Počas štúdia žurnalistiky v Nitre sa spočiatku venovala písaniu spravodajských článkov pre viaceré médiá. Neskôr svoju tvorbu upriamila na lifestylové články o kráse, zdraví, varení či cestovaní. Popri práci redaktorky sa orientovala aj na jazykové korektúry textov.

V poslednom ročníku štúdia pôsobila na pozícii copywritera v malej reklamnej agentúre Linwe/KRAFT, kde sa zameriavala najmä na problematiku odpadového hospodárstva či bývania a podieľala sa taktiež na kreatívnom vypracovaní jednotlivých zadaní od klientov. 
Kreatívnej oblasti zostáva verná aj vo svojom voľnom čase v podobe maľovania obrazov a fotografovania.
 
Simona Paľovčíková Senior Account Manager „Usmej sa, zajtra bude ešte horšie.“
Ľubor Zámečník, Senior Account Manager Na pozícii Senior Account Manager sa Ľubor v súčasnosti zameriava na klientov z oblasti bankového, finančného a zbrojárskeho sektora. Okrem toho mal niekoľko rokov na starosti organizačné zabezpečenie a produkčnú koordináciu všetkých projektov, vďaka čomu detailne pozná fungovanie agentúry. 

Ľubor vyštudoval produkciu filmovej a televíznej tvorby na VŠMU v Bratislave. Po ukončení školy sa 8 rokov podieľal na výrobe televíznych reklamných spotov a tvorbe TV programov. Na konci svojho filmového obdobia si vyskúšal prácu vo veľkej reklamnej, ale aj vo vznikajúcej mediálnej agentúre. V oblasti PR má dlhoročnú prax.

Okrem práce ho napĺňajú aj ďalšie aktivity. Zakladal prvý petangový klub na Slovensku a bol tajomníkom slovenskej federácie tohto pohodového športu. Pohár dobrého vína tiež neodmietne, najradšej si ho vyberá na riadených degustáciách. Rozvoj komunikačných schopností tak má kontinuálne zabezpečený.
 
Ľubor Zámečník Senior Account Manager „Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“
Peter Potočný, Junior Account Manager Peter získal prvú skúsenosť s médiami v umeleckej agentúre Krištáľové krídlo, kde okrem organizácie televíznych prenosov zabezpečoval aj ich medializáciu. Popri tom pracoval ako asistent produkcie na rôznych  projektoch pre RTVS.

Vyskúšal si tiež úlohu manažéra luxusného módneho butiku, ktorý na trh uviedol a staral sa o jeho PR. Následne pracoval 4 roky ako Account manager v oblasti eventov.

Baví ho tvorivá práca v prijemnom kreatívnom kolektíve. Oboje našiel v agentúre PRime time.
 
Peter Potočný Junior Account Manager „Mám veľmi jednoduchý vkus. Uspokojím sa vždy s tým najlepším.“ - Oscar Wilde
 
Zlatica Baltazarovičová, Junior Account Manager Zlatka pracuje v našej agentúre na pozícii Junior Account Manager a zároveň externe študuje na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Už počas strednej školy ju lákalo organizovanie rôznych aktivít a eventov. V tomto smere sa uplatnila aj vo svojom predchádzajúcom zamestnaní v advokátskej kancelárii. Tam bola zodpovedná za plánovanie a realizovanie teambuildingových akcií a rôznych iných eventov.

Prvé skúsenosti v PR agentúre začala zbierať v lifestylovom tíme, v ktorom sa starala o klientov z oblasti zdravia, módy a kozmetiky. Nedávno vstúpila jednou nohou do oblasti B2B a druhou surfuje a spravuje sociálne siete.
 
Zlatica je energická a spoločensky založená. Voľný čas najradšej trávi s priateľmi a rodinou. Pravidelne cvičí telo a čistí hlavu sama so sebou v posilňovni.
 
Zlatica Baltazarovičová Junior Account Manager "Nerastieme, keď to máme jednoduché. Rastieme, keď čelíme prekážkam."
Ivana Drábová, Copywriter&Content Specialist Ivana pracuje v agentúre ako copywriter. Tvorí obsah pre B2B i lifestyle segment. Externe vyštudovala marketingovú komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda, popri škole stážovala a pracovala v rôznych reklamných agentúrach. Naposledy pôsobila v digitálnej agentúre Elite Solutions ako copywriter pre tvorbu textov v online prostredí – texty pre weby, newslettre, blogy či rôzne formy bannerov, príležitostne i sociálne siete. Vždy ju ale viac bavilo písanie článkov, ktoré tvorila pre rôznych klientov ako freelancer. Má rada slovné hračky, potrpí si na spisovnú slovenčinu a správne umiestnené čiarky vo vete.

Vo voľnom čase sa venuje s priateľmi swingovej tanečnej škole B-Swing, ktorú spoluzaložila. Na starosti má obsah pre sociálne siete, web a všetko, čo treba otextovať. Podieľa sa aj na organizácii tematických eventov. Odkedy si pamätá, píše básne, texty piesní a blogové články, ktoré nepravidelne publikuje. Často ju nájdete v kaviarni s dobrou knihou alebo vínom.
 
Ivana Drábová Copywriter&Content Specialist Nehovor, že to nejde. Radšej povedz, že to zatiaľ nevieš. – Tomáš Baťa
Šimon Betina, Copywriter Šimon je súčasťou agentúry od roku 2018. Špecializuje sa na projekty s medzinárodným a sociálnym presahom.

Vyštudoval English with Creative Writing na University of Aberdeen. Popri štúdiu pôsobil v agentúre Seesame, kde pričuchol snáď ku všetkým aspektom PR oblasti. Okrem toho spolupracoval aj s časopisom .týždeň, pre ktorý nielen prekladal zahraničné články, ale písal aj svoje vlastné.

Vo voľnom čase sa vášnivo venuje tvorbe a konzumácii literatúry a občas si chodieva aj zabehať.
 
Šimon Betina Copywriter „Sloboda nie je nič iné, ako šanca byť lepším.“ Albert Camus
Katarína Sopková, Graphic Designer Katka tento rok končí štúdium marketingovej komunikácie na FMK UCM v Trnave. Štúdium si užíva a veľmi ju baví. Najviac ju však za srdce chytila práca s vizuálom, a preto s radosťou nastúpila na pozíciu nášho junior grafika.

Doterajšie skúsenosti získala v jednej trnavskej digitálnej agentúre a na skvelej stáži v PS:digital. Príležitostne robí grafiku pre rôzne eventy v škole, mimo nej, ale aj pre rodnú dedinku. Rada sa učí nové veci a techniky v grafickom dizajne.
 
Najradšej trávi čas s rodinou a priateľmi. Vo voľnom čase kreslí digitálne ilustrácie.  Miluje farby, kreativné brandingy, kino, slovenský dizajn a pásikavé oblečenie. Je srdcom folkoristka.

 
Katarína Sopková Graphic Designer "Dobrý dizajn nikdy nezostarne."
 
Drahomíra Stratovová, Economist Manager Ako Economist Manager agentúry PRime time má Dadka na starosti ekonomickú, účtovnú, personálnu a mzdovú agendu.

Dadka študovala na „strojárine“  technicko-informačné služby v Bratislave. Svoje vzdelanie si doplnila dvojročným štúdiom v oblasti ekonomiky – podvojného účtovníctva a personalistiky. Po absolvovaní tejto rekvalifikácie od roku 2001 pracovala v spoločnosti BaSys SK s.r.o., kde získala zručnosti a odborné skúsenosti v tejto oblasti. Do agentúry PRime time nastúpila v roku 2010.

Medzi jej záujmy patrí turistika, dobrá kniha a hudba.
Drahomíra Stratovová Economist Manager „Život nie je o počte nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám berú dych.“
Kontaktujte nás
Ak chcete patriť medzi našich klientov alebo stať sa členom hviezdneho tímu PRime time, kontaktujte nás.
Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×