Späť

Letnú sezónu sme zahájili s ľadovou eleganciou HUBERT Ice Club a slovenskými influencermi!

Na zahájenie letnej sezóny sme zorganizovali pre nášho klienta HUBERT pravú letnú Ice Club párty vo veľkom štýle. Event sa odohral na Dunaji a spolu s pohárikom ľadového Ice Clubu sa hostia previezli na speedboatoch. Pozvanie prijali známe slovenské influencerky.

Letnú sezónu sme zahájili s ľadovou eleganciou HUBERT Ice Club a slovenskými influencermi!

Hostia oslávili príchod leta tak, ako sa patrí. S pohárom chladených bubliniek sektu Hubert Ice Club a v elegantných bielych outfitoch pútali pozornosť okoloidúcich na nábreží.

Podvečerná vyhliadka bola zážitkom. Známe tváre sa nalodili na luxusné speedboaty Boataround a vydali sa na dobrodružnú plavbu po Dunaji. V bielych outfiitoch žiarili influenceri aj šéfredaktorky známych módnych magazínov.

Medzi pozvanými bola aj fashion influencerka a ambasádorka značky HUBERT @fashionspy, influencerky @sisa_kr@ewinqa55, ktoré si naplno užívali plavbu aj elegantné darčeky – kvetinové šperky.

Trojica úradujúcich Miss Slovensko Sophia Hrivňáková, Sylvia Šulíková a Jana Vozárová si tiež prišli užiť slnečný deň. Svoje sociálne siete zaplavili množstvom fotiek a videí zachytávajúcich atmosféru eventu. Počas vyhliadkovej jazdy na Dunaji si hostia vychutnali výhľad na Bratislavský hrad, Hrad Devín aj nábrežia.

Ľadové osvieženie v podobe Hubert Ice Club  padlo vhod po ukotvení speedboatov. Predzvesťou letnej sezóny bola aj jedna z najobľúbenejších hodín fotografov nazývaná aj „golden hour“. Nenechali si ju ujsť hostia, ale ani známa fotografka a tvorkyňa podcastov Dáša Šimeková, ktorá dokonale zachytila letnú atmosféru na Dunaji.

Letná sezóna bola zahájená presne tak, ako sa patrí a Hubert Ice Club si v nasledujúcich dňoch ešte dlho užíval obrovskú pozornosť na sociálnych sieťach aj v medializácii.

PRime time Slovensko

+421 2 672 67 340

primetime@primetime.sk

Einsteinova 23, Digital Park II. Blok C, 851 01 Bratislava

Zobraziť mapu

PRime time PR Česká republika

+421 905 248 814

info@primetimepr.cz

Soukenická 1194/13, 110 00 Praha 1

Zobraziť mapu

Kontaktujte nás

Napíšte nám