Späť

Prezentovali sme HUBERT na Bratislavských módnych dňoch

Značka HUBERT opäť potvrdila svoju prestíž. Nechýbala tam, kde sa prezentovala elegancia, krása a osobnosti kultúrneho či spoločenského života. Peter Krúpa, riaditeľ spoločnosti HUBERT J.E. poznamenal: „Sme radi, že v spolupráci s PR agentúrou PRime time sme elegantné produkty HUBERT mohli hosťom predstaviť na takomto významnom podujatí a osláviť módnu tvorbu a kultúrny život na Slovensku.“

Prezentovali sme HUBERT na Bratislavských módnych dňoch

Už osemnásty ročník prestížnych módnych dní BMD Lexus jeseň 2023, odštartoval každoročnú sériu prezentácií tých najlepších módnych návrhárov zo Slovenska a Čiech. V bratislavskej Refinery Gallery sa zišlo počas dvoch prezentačných jesenných večerov spolu takmer tisíc VIP hostí.

Významné osobnosti spoločenského, kultúrneho aj módneho života, známi herci, speváci, športovci aj influenceri si mali možnosť prezrieť nové kolekcie renomovaných módnych značiek, ako napríklad PONER, MACHAČ, Lombardi Fashion a módnych dizajnérov – Jana Pištejová, Jana Jurčenko, Michaela Ľuptáková či medzinárodne uznávanej Jitky Klett a ďalších. Na BMD Lexus jeseň 2023 sa predstavila značka Hubert so svojou kolekciou troch elegantných sektov Hubert GRAND.

Lahodný welcome drink Hubert Grand Zero Dosage, ako aj efektná pyramída sektov zožali u hostí úspech. Hosťkami a predvádzajúcimi modelkami zároveň boli víťazky Miss Slovensko 2020 – 2023 Sophia Hrivňáková, Leona Novoberdaliu, Viktória Podmanická a Petra Siváková, ktoré so značkou Hubert tiež dlhodobo spolupracujú. Ako uviedla herečka a influencerka Zuzana Vačková: „Bol to skvelý inšpiratívny večer, oči sa pokochali na krásnych modeloch a chuťové poháriky sa zase potešili lahodnými bublinkami sektu Hubert “.

PRime time Slovensko

+421 2 672 67 340

primetime@primetime.sk

Einsteinova 23, Digital Park II. Blok C, 851 01 Bratislava

Zobraziť mapu

PRime time PR Česká republika

+421 905 248 814

info@primetimepr.cz

Soukenická 1194/13, 110 00 Praha 1

Zobraziť mapu

Kontaktujte nás

Napíšte nám