Späť

Raz zažiť Smrdáky je lepšie, ako stokrát o nich počuť

Neustále zvyšujeme povedomie o pokladoch, ktoré na Slovensku máme. Kúpele Smrdáky sú absolútnym Európskym unikátom v liečbe kožných ochorení detí a dospelých.

Raz zažiť Smrdáky je lepšie, ako stokrát o nich počuť

Mnohí netušia, že na Slovensku máme svoje vlastné „Mŕtve more“. Nehovoríme to preto, lebo to dobre znie – v PRime time robíme PR inak. Fakty o Smrdákoch hovoria jasnou rečou a my ich chceme aktivitami pre klienta Ensana Health Spa Hotels dostať do povedomia čo najväčšiemu počtu ľudí.

Kúpele Smrdáky sú absolútnym Európskym unikátom v liečbe kožných ochorení detí a dospelých. Vďaka vysokej koncentrácii sírovodíka účinkom Slovenské liečebné kúpele Smrdáky prekonali dokonca slané jazero na hraniciach Jordánska a Izraela. Výsledky štúdie, ktorá to dokazuje, boli publikované v odbornom časopise Dermatológia pre prax a Smrdáky predbehli Mŕtve more o celých 6%.

Boli sme sa pozrieť na zrekonštruované balneo centrum a ubytovacie kapacity v hoteli Vietoris, porozprávať sa s kúpeľnou lekárkou MUDr. Alinou Hrabinovou Ryashko a vyskúšať si na vlastnej koži to, čo v Kúpeľoch Smrdáky zažije každý hosť. Formou reportáží, medializácií, influencerských spoluprác a príspevkov na sociálnych sieťach fundovane informujeme verejnosť o tom, že liečbou v kúpeľoch v nenápadnej obci na Záhorí je možné dosiahnuť ústup príznakov chronických kožných ochorení na 6 – 9 mesiacov.

PRime time Slovensko

+421 2 672 67 340

primetime@primetime.sk

Einsteinova 23, Digital Park II. Blok C, 851 01 Bratislava

Zobraziť mapu

PRime time PR Česká republika

+421 905 248 814

info@primetimepr.cz

Soukenická 1194/13, 110 00 Praha 1

Zobraziť mapu

Kontaktujte nás

Napíšte nám